reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Teoria Ramziego to to samo co wrozenie z fusow.

Jedyna poki co teoria majaca szanse sie wybronic jest kat spojenia lonowego wzgledem ciala (widok z profilu).

U mnie multicytat jest tak samo jak u kogos wyzej. Musze dlugo przytrzymac pierwszy post jaki chce zeby wchodzil w multicytat , pojawiaja sie opcje wyboru, klikam "wiecej " i potem zaznaczam dalej posty i zzznaczone zmieniaja mi kolor na niebieski.



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
cześć dziewczyny,
Ja mam termin na ok. 20 lutego.
Jestem już po wizytach u ginekologa.
Lecę na duphastonie i luteinie od prawie miesiąca i już mam dość a to dopiero początek.
Puchnę jak ropucha.
Ale nie ma co narzekać, zobaczymy jak to się dalej potoczy ;-)
 
Zawsze mam takie głupie myśli i nie mogę się ich pozbyć, boję się, że sie maluch nie będzie rozwijał :( Dobrze, że idziemy razem na wizytę, bo sama bym chyba oszalała czekając na poczekalni.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
cześć dziewczyny,
Ja mam termin na ok. 20 lutego.
Jestem już po wizytach u ginekologa.
Lecę na duphastonie i luteinie od prawie miesiąca i już mam dość a to dopiero początek.
Puchnę jak ropucha.
Ale nie ma co narzekać, zobaczymy jak to się dalej potoczy ;-)
Witaj, czy to puchnięcie na pewno od duphastonu i luteiny? Ja biorę od samego początku, jak tylko test pokazał dwie krechy I puchnięcia nie odnotowałam. Fakt, brzuszek już się powoli pojawia, ale u mnie to 11t
 
reklama
cześć dziewczyny,
Ja mam termin na ok. 20 lutego.
Jestem już po wizytach u ginekologa.
Lecę na duphastonie i luteinie od prawie miesiąca i już mam dość a to dopiero początek.
Puchnę jak ropucha.
Ale nie ma co narzekać, zobaczymy jak to się dalej potoczy ;-)
Ja też biorę te same leki i nie puchnę, puchlam w poprzedniej ciąży, jak się okazało od niedoczynnosci tarczycy, a mój ówczesny gin twierdził też że to od leków [emoji30]
 
Do góry