reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

No nic, moje Drogie miło było spędzić z Wami pierwszy nie pełny dzień...mówię jednak już grzecznie dobranoc...Młodsza już śpi, Starsza jeszcze chyba coś czyta, wiec i ja za książkę do poduszki łapie i idę spać. Dobrej nocy Wam życzę i bardzo dziękuje za miłe przyjęcie [emoji8]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Witajcie Dziewczyny ☺
Codziennie Was czytam ale strasznie dawno nic nie pisałam, tak jakoś wyszło.
U mnie aktualnie jest 8tydz 5dzien. Kolejna wizyta u lekarza dopiero 19 lipca o do tego czasu zniose jajo albo nawet dwa ☺
Cały czas mocno wierzę że u mojego Bejbuszka wszystko dobrze i czuje się wyśmienicie w brzuszku u swojej Mamuni.
Co do wieku to ja też z tych troszkę starszych i widzie że kilka nas jest ☺
Badania prenatalne mam wyznaczone w dniu urodzin mojej Zuzanki na 8 sierpnia. Będę robiła tylko te podstawowe które pokrywa NFZ.
A co do płci to coś mi się wydaje że będzie kolejna córeczka ☺ Ale większość rodzinki obstawia chłopca, chyba po prostu im się ten chłopaczek marzy ☺
Moja córcia jeszcze nie wie że jej marzenie się spełni i jak wszystko będzie dobrze zostanie upragnioną starszą siostrą. Ta wiadomość chcemy jej oznajmić w dniu jej urodzin ☺
Pozdrawiam gorąco ☺
 
Witajcie Dziewczyny ☺
Codziennie Was czytam ale strasznie dawno nic nie pisałam, tak jakoś wyszło.
U mnie aktualnie jest 8tydz 5dzien. Kolejna wizyta u lekarza dopiero 19 lipca o do tego czasu zniose jajo albo nawet dwa ☺
Cały czas mocno wierzę że u mojego Bejbuszka wszystko dobrze i czuje się wyśmienicie w brzuszku u swojej Mamuni.
Co do wieku to ja też z tych troszkę starszych i widzie że kilka nas jest ☺
Badania prenatalne mam wyznaczone w dniu urodzin mojej Zuzanki na 8 sierpnia. Będę robiła tylko te podstawowe które pokrywa NFZ.
A co do płci to coś mi się wydaje że będzie kolejna córeczka ☺ Ale większość rodzinki obstawia chłopca, chyba po prostu im się ten chłopaczek marzy ☺
Moja córcia jeszcze nie wie że jej marzenie się spełni i jak wszystko będzie dobrze zostanie upragnioną starszą siostrą. Ta wiadomość chcemy jej oznajmić w dniu jej urodzin ☺
Pozdrawiam gorąco ☺


proszę powiedz jakie to są badania prenatalne refundowane przez NFZ? :)
 
reklama
Co prawda pytanie skierowane nie jest do mnie. Ale postaram sie odpowiedziec. Chyba chodziło o USG prenatalne ewentualne pappa, która dla ciezarnych po 36 roku też jest refundowana przez nfz

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry