reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Hej dziewczyny :)
Kilka dni mnie nie było bo źle się czułam,mdłości okropne i senność,a tutaj tyle postów i tyle nowinek [emoji5]
Pyzunia ogromne gratulacje,trojaczki WOW nie małe wyzwanie was będzie czekać[emoji6]

Wszystkim tym które miały udane wizyty ogromne gratki,cieszę się razem z wami [emoji5]

amanda14 może lekarz miał gorszy sprzęt?możliwe że do zaplodnienia doszlo później jeśli miałaś nieregularne ekresy,jeśli nie plamisz/krwawisz to warto sprawdzić i skonsultować to z innym lekarzem.Trzymam mocno kciuki żeby wszystko było ok.


A Ja za tydzień w środe ide na USG prenatalne i w dodatku moj pierwszy pidglad dzidziusia.

85993e3kyjutwnzi.png



Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny strasznie się martwię. Jestem w 10 tygodniu, wczoraj byłam u lekarza ale powiedział, że nie słyszy serduszka :( kazał mi przyjść za tydzień jeszcze. Wcześniej miałam bardzo nieregularny okres. Czy jest możliwe, żeby lekarz coś źle wyliczył bo może opóźniły mi się te dni płodne? No bo jak czytam, że niektóre z was w 7 albo 8 tygodniu już słyszały serduszko to jestem załamana :( :( :(

A pamietasz jaka wielkosc zarodka byla na USG?


[emoji173]️[emoji173]️
 
Amanda moze to gorszy sprzet lekarza...moze warto podjechac do innego prywatnie i sprawdzic albo na IP cos powiedziec zeby usg zrobili? Bo tydzien to bedziesz sie bardzo stresowac...trzymam kciuki

Dziewczyny super ze wizyty udane oby tylko takie wiadomosci tu zawsze byly...ja mam nastepna wizyte 2.08 i juz bym chciala zeby ten czas zlecial...:)

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzięki słońce za pocieszenie :) Tylko mnie zaniepokoiło, że skoro spadł to może dlatego, że ciąża się nie rozwija... :( Ale już odgonilam złe myśli, na pewno wszystko jest ok. Lecz skoro już zeszłam na złą drogę badania tego progesteronu to pewnie i tak go powtórzę za 2dni dla świętego spokoju.
Wczoraj czytałam, że około 10tc progesteron po osiągnięciu juz swego apogeum powoli opada i od II trymestru utrzymuje się na jednym poziomie. Może u Ciebie nadszedł ten czas.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bedzie dobrze, prosze nie produkowac wokol siebie czarnych mysli !:)
Podpisuje się pod tymi słowami obiema rękoma, nogami i moim odstającym brzuniem, a ostrzegam, że do tego celu użyje również przebywające tam dwie rączki i dwie nóżki, którymi tez wnoszę dla koleżanki aprobate

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wczoraj czytałam, że około 10tc progesteron po osiągnięciu juz swego apogeum powoli opada i od II trymestru utrzymuje się na jednym poziomie. Może u Ciebie nadszedł ten czas.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Progesteron? Wiem, że bhcg spada. Progesteron chyba rośnie całą ciążę, ale później wytwarza go już łożysko a nie ciałko żółte. Ja to sobie wytłumaczyłam tak, że to ciałko żółte w końcu przecież zanika zanim łożysko na dobre się rozkręci z produkcją progesteronu więc pewnie stąd ten spadek [emoji12] po prostu nie idźcie tą drogą i nie badajcie progesteronu jak lekarz nie każe. Bo wam to nic nie powie, a możecie mieć niepotrzebne zmartwienie. Ja progesteron zrobiłam przy okazji innych badań, z czystej ciekawości. No to mam karę za samowolkę [emoji122] [emoji23]
 
Uff I ja już po. Moje małe szczęście ma 4.19 cm, pięknie bije serce, które nawet można było posłuchać, piękny dźwięk... Są rączki, nóżki, cud miód malina [emoji5]️ wg usg 11t1d
Gratuluję udanych wizyt [emoji5]️
O ludu, to już poważna wielkość :) gratuluję i zazdroszczę [emoji7]
 
Progesteron? Wiem, że bhcg spada. Progesteron chyba rośnie całą ciążę, ale później wytwarza go już łożysko a nie ciałko żółte. Ja to sobie wytłumaczyłam tak, że to ciałko żółte w końcu przecież zanika zanim łożysko na dobre się rozkręci z produkcją progesteronu więc pewnie stąd ten spadek [emoji12] po prostu nie idźcie tą drogą i nie badajcie progesteronu jak lekarz nie każe. Bo wam to nic nie powie, a możecie mieć niepotrzebne zmartwienie. Ja progesteron zrobiłam przy okazji innych badań, z czystej ciekawości. No to mam karę za samowolkę [emoji122] [emoji23]
Masz racje spada beta. Odnośnie bety czytałam, bo niby po jej przyroscie można spekulować nt. plci dziecka. Nie skupiałam się na artykule, bo średnio mnie dotyczył ponieważ nie sprawdzałam w tej ciazy bhcg.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny gratuluję wizyt i pięknych maluszków, cieszę się razem z Wami:)

amanda14 myślę, że trzeba koniecznie skonsultować się z innym lekarzem! I pozytywnie myśleć :)

A mnie dziś śniło się usg i w pięknym kolorowym obrazie 3D widziałam śliczną twarzyczkę identyczną jak mojego synka i to był chłopczyk...
 
Do góry