reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Fb jest malo wygodny dla takiej grupy.
Duzo wygodniej jest ze zwyklym forum.

Jak chcecie to napisze do aniaslu o zamkniety.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny moze dobrze byloby zrobic ta tajną grupe? Lub na fb? Zawsze to jakos tak bardziej sie poznamy??:) a tu z pewnością troszke bedzie mniej postow ale jednak my bedziemy mialy caly czas kontakt. Jezeli chodzi o nowe mamusie to zawsze beda mogly dolaczyc do grupy..:)

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Ale żeby dołaczyła nowa mamuśka to musiałaby się tutaj udzielać bo przecież nie zaprosisz kogoś do grupy po jednym poście?!Moim zdaniem z tajnymi grupami najlepiej poczekać i tutaj można się też super poznać i dać innym też szansę.Pamiętam że na listipadówkach 2011 utworzyłyśmy FB jakiś czas dopiero po narodzinach maluszków i grupa nadal istnieje ale bardzo dużo osób doszło w połowie ciaż czy nawet po narodzinach.Moje zdanie ale zrobicie jak będziecie chciały [emoji6][emoji5]

85993e3kyjutwnzi.png
 
Mi sie wydaje ze fb jest na tyle fajny ze bedziemy bardziej realnie sie znac;) tzn. Bedziemy sie widziec chocby na zdjeciach ale jak uwazacie:)

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi sie wydaje ze fb jest na tyle fajny ze bedziemy bardziej realnie sie znac;) tzn. Bedziemy sie widziec chocby na zdjeciach ale jak uwazacie:)

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Jest fajny tylko pod tym wzgledem. Pod wzgledem pisania postow i odpowiadania jest mega niepraktyczny.

Z gory mowie, ze na fb mnie nie bedzie. Polowa postow i informacji tam umyka bo posty spadaja w dol jesli sa slabiej komentowane. Tutaj masz kolejnosc od najstarszego postu i nic nie zmienia kolejnosci. Kazdy ma taka same szanse przyczytac post.

Mam na innyym watku tez grupe fb ale funkcjonuje tylko do tego aby zobaczyc kto jak wyglada. Do rozmow jest to tak kiepskie, ze nikt sie tam nie przeniosl.

[emoji173]️[emoji173]️
 
Ja myślę żeby na razie zostać tutaj. Później zobaczymy.

Mi tez sie do zamknietego nie spieszy. Jakos nie czuje poki co potrzeby aby sie obudowywac fosa na forum. Ale ja to ogolnie malo typowa Polska jestem pod wzgledem prywatnosci.

Zamkniety moze powstac dla tuch, ktore czuja sie niekomfortowo tutaj, why not. Dla mnie poki co jest to zbedne narzedzie :)


[emoji173]️[emoji173]️
 
Dziewczyny czy jest tu ktoraj z okolic Rudy Slaskiej ??
Chodzi mi o docenta Cnote czy moze ktos wie czy przyjmuje na nfz gdzies ??
A moze wy znacie jakies poradnie ginekologiczne przy klinice na slasku godne polecenia.
Nie ukrywam ale na prywatne wizyty nie moge sobie pozwolic.
Narazie mam wstepnie zaklepana wizyte w Katowicach na Medykow ale dopiero na 2.08.
Przydalby sie jakis wczesniejszy termin bo zawalu do tego czasu dostane co z bablami.
 
Dziewczyny czy jest tu ktoraj z okolic Rudy Slaskiej ??
Chodzi mi o docenta Cnote czy moze ktos wie czy przyjmuje na nfz gdzies ??
A moze wy znacie jakies poradnie ginekologiczne przy klinice na slasku godne polecenia.
Nie ukrywam ale na prywatne wizyty nie moge sobie pozwolic.
Narazie mam wstepnie zaklepana wizyte w Katowicach na Medykow ale dopiero na 2.08.
Przydalby sie jakis wczesniejszy termin bo zawalu do tego czasu dostane co z bablami.
Cnota?? Niezłe nazwisko dla ginekologa [emoji16]
 
Na FB są utworzone dwie grupy, jedna styczniowe i lutowe mamy 2018 a drugiej nazwy nie pamiętam. Należe do tej pierwszej grupy na FB i rzeczywiście tam się bardzo źle pisze, jeśli któraś dziewczyna dodaje post i odpowiada się,to trzeba wchodzić w odpowiedzi i dopiero się wyświetlają, nie ma po kolei,posty nie są na górze,tak dziwnie jakoś,dlatego baardzo rzadko tam zaglądam.
 
reklama
Do góry