reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Hej, daawno mnie tu nie było, ale wczoraj nadrobiłam całkiem sporo:) gratki dla wszystko udanych wizyt.

Jestem tak wykończona, że czesto chodzę spać razem z moim 2latkiem. Oby w II trymestrze było lepiej.

@pyzunia86 gdyby nie fotka usg, to chyba bym nie uwierzyla w trojaczki:) teraz tylko szukac dobrego gina!
 
reklama
Dziewczyny strasznie się martwię. Jestem w 10 tygodniu, wczoraj byłam u lekarza ale powiedział, że nie słyszy serduszka :( kazał mi przyjść za tydzień jeszcze. Wcześniej miałam bardzo nieregularny okres. Czy jest możliwe, żeby lekarz coś źle wyliczył bo może opóźniły mi się te dni płodne? No bo jak czytam, że niektóre z was w 7 albo 8 tygodniu już słyszały serduszko to jestem załamana :( :( :(
W innym wątku tydzień temu pisałaś że nie możesz się doczekać kiedy zobaczysz dwie kreski? Chyba czegoś tu nie rozumiem:dry::dry::hmm:
 
W innym wątku tydzień temu pisałaś że nie możesz się doczekać kiedy zobaczysz dwie kreski? Chyba czegoś tu nie rozumiem:dry::dry::hmm:

Też to poczytałam i teraz lekko ogłupłam haa jeśli tydzień temu oczekiwała na dwie kreski to nie ma szans żeby była teraz w 10tc,sory ale chyba se znas jakieś jaja robi?!

85993e3kyjutwnzi.png
 
W innym wątku tydzień temu pisałaś że nie możesz się doczekać kiedy zobaczysz dwie kreski? Chyba czegoś tu nie rozumiem:dry::dry::hmm:
Faktycznie
Ale z Was detektywi w spódnicy [emoji16]
Dziewczyny może to czas założyć tajną grupę, albo grupę na fb? Żeby nikt niepowołany nas nie czytał...
 
Faktycznie
Ale z Was detektywi w spódnicy [emoji16]
Dziewczyny może to czas założyć tajną grupę, albo grupę na fb? Żeby nikt niepowołany nas nie czytał...

Ale jeśli teraz założycie to uwierzcie mi tutaj kompletnie ucichnie i nowe mamuski nie beda mialy jak dolaczyc.Czytać to se każdy troll może,ważne żeby fotek nie dodawać ;)

85993e3kyjutwnzi.png
 
A tak z innej beczki brzuchatki to zaniedługo pewnie admin się będzie upominał o naszych moderatorów!!!! Więc dobrze by było żeby 2 osoby które sa chętne się zgłosiły do bycia naszym moderatorem !!!!![emoji12][emoji6]

@martula ale czad [emoji16] a u mnie to moja szwagierka jest w ciaży ale ona to już jest w 5miesiacu [emoji16]

85993e3kyjutwnzi.png
 
reklama
Dziewczyny moze dobrze byloby zrobic ta tajną grupe? Lub na fb? Zawsze to jakos tak bardziej sie poznamy??:) a tu z pewnością troszke bedzie mniej postow ale jednak my bedziemy mialy caly czas kontakt. Jezeli chodzi o nowe mamusie to zawsze beda mogly dolaczyc do grupy..:)

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry