reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Dziewczyno, masz śliczna figurę i jesteś fajnie umięśniona, z tego co słyszę jesteś aktywna fizycznie. Na pewno poradzisz sobie z każdą wagą, choć oczywiście życzę zdrowego przybrania :). Słodycze to oczywiście nic dobrego, bo zazwyczaj są całkowicie bezwartościowe. Ja też nie jem słodyczy (nieraz przed okresem jakieś biszkopty jak mnie naszło) więc doskonale cię rozumiem. Ogromnie mnie cieszy, że nadal nie ciągnie mnie do słodyczy, ale wiem że jak będę miała ochotę to ciężko się będzie powstrzymać. [emoji28] a w sumie właśnie sobie uświadomiłam, że to nie prawda!!! :D. Od tygodnia, na śniadanie jestem w stanie zjeść tylko kanapki z twarogiem i miodem :D. Haha, to może dlatego potem cały dzień nie myślę o słodkościach ;)

Mnie jest bardzo trudno schudnąć. Mam niedoczynność tarczycy z którą endokrynolodzy jakoś sobie nie radzą i hipoglikemię reaktywną, dlatego na śniadanie nie jem węglowodanów. Jem je tylko na wieczór, kiedy senność jest już wskazana. Poza tym na wieczór mnie nachodzi na te słodkie smaki, jak pomyślę o jakiejś sałatce czy zupie to wolę nic nie jeść :/W poprzedniej ciąży przytyłam 9kg, szybko udało mi się zrzucić z nawiązką, jednak gdy przestałam karmić waga zaczęła iść spowrotem w górę. Boję się, że jak teraz przytyję dużo więcej to mi do już zostanie. Nie wiem, jakoś mnie przeraża to wszystko. To, jak zaczynam wyglądać, to, jak będzie potem. Boję się, że wpadnę w depresję i kto się zajmie tymi dwoma szkrabami?
 
reklama
Ja syf na syfie to miałam przy moich chłopakach obu a teraz szok ani jednego syfka.W obu ciążach też dużo przybrałam w pierwszej 25kg a w drugiej 20kg :/



No to będziemy pierwszymy które się rozpakują :)

85993e3k54f8utxq.png
Nie gadaj z tymi syfami bo ja mam 4 i cicho liczę na dziewczynkę, z synkiem na cerę i skórę nie narzekałam, i ta ciąża jest zupełnie inna więc może jednak:D

Rozpakujemy się jako pierwsze, ja napewno nie będę czekać, jak tylko ciążę odnoszę - 38tydzień i idę pod nóż nie ma innej opcji jak dla mnie! I mam nadzieję, że uda mi się odnosić bo w pierwszej ciąży wysyłałam się 21 dni przed terminem...
 
Ot taka rozmowa...
- Ty dziś po mieście latałaś w tej mini? Gdzie byłaś?
- no chodziłam po barach, to tu to tam!
- jak to? Gdzie i co robiłaś?
- no chodziłam po barach i siadałam na kolana to temu, to temu...
- ale pier****sz z małym?
- to po co głupio pytasz, skoro wiesz, że z dzieckiem jestem cały dzień?
- bo tak wyglądasz... Wkur**a mnie jak obcy facet patrzy na moją kobietę i myśli, żeby ją no ***
- tak napewno, popatrz na mnie, idę i myślą sobie "o baleron idzie" i to ten ze sznureczkami
- weź, przecież baleron jest zajebisty! Najlepszy że wszystkich szynek i najdroższy!!! Każdy by chciał go mieć...

Weźcie go wynieście, albo nie! Ja sama wyjdę i stanę obok... :D
 
Nie gadaj z tymi syfami bo ja mam 4 i cicho liczę na dziewczynkę, z synkiem na cerę i skórę nie narzekałam, i ta ciąża jest zupełnie inna więc może jednak:D

Rozpakujemy się jako pierwsze, ja napewno nie będę czekać, jak tylko ciążę odnoszę - 38tydzień i idę pod nóż nie ma innej opcji jak dla mnie! I mam nadzieję, że uda mi się odnosić bo w pierwszej ciąży wysyłałam się 21 dni przed terminem...

U mnie drugi synek sam zdecydował kiedy wyskoczyć i zrobił nam niespodziankę w 37tc a pierwszy trzymał nas aż do terminu 40tc.U nas CC planują najwcześniej na 39tc jeśli jest miejsce.

martula no to masz niezłe przeboje z ta teściowa.


85993e3k54f8utxq.png
 
Rzeczywiście, kawał człowieka :) no masz ten brzuszek, masz... u mnie brzuch się wyłania wieczorami, ale rano na szczęście grzecznie się chowa [emoji23] Dużo cię ominęło, bo było chwilami bardzo wesoło :) i mamy już 2 pary bliźniaków [emoji14] czekamy na następne niespodzianki, oczywiście tylko radosne

Wooow! No to gratuluje bliźniaków i troszkę współczuje, sama bym tego chyba nie ogarnęła i ciesze sie, ze jest jedno [emoji23]
Tu na zdjęciu to moj brzuch ns czczo rano [emoji85] masakra, zabija mnie ta druga ciąża haha


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

f2w33e3kaecxqxsl.png

mhsv3e5e6jjcv2wd.png

3nr50tsdor35ph2b.png

kjmne6ydff517wxw.png
 
@Cupcake loo ale brzuchol. Mi juz troche wybrzuszylo podbrzusze ale poki co gorka tluszczu pod pepkiem nadal wybija sie na pierwszy plan [emoji85][emoji23]

@asieek malinki mozna bez zadnych przeciwskazan. Nie mozna tylko lisci malin czyli herbaty z malin.

@Dojotka @Lali gratuluje udanych wizyt [emoji1377][emoji1377]

@coldold a mi przypomina krecika [emoji23] widze ryjek i dwie lapki i uszko [emoji23]

@martula1985
Te sie ciagna:
1499280455-aaaaaa.jpeg




[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]

Taaaaak, to sa najlepsze krówki [emoji7] zapomniałam jak sie nazywają a nie miałam w domu, zeby zrobic zdjecia.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

f2w33e3kaecxqxsl.png

mhsv3e5e6jjcv2wd.png

3nr50tsdor35ph2b.png

kjmne6ydff517wxw.png
 
Hej, witam wszystkie mamuśki. Jestem z Wami już od maja. Teraz zdecydowałam się dołączyć. Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swego grona. Zresztą zaglądam do Was codziennie więc jestem na bieżąco...już od dawna czuje się z Wami zżyta...tylko tak jak taka cicha myszka siedzę pod miotłą i nic się nie udzielam. Dziś postanowiłam się ujawnić. Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swego grona.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry