reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

No to dziewczyny Wasze zdrowie [emoji16]
Nie są za dobre, możecie mi polecić jakieś które się ciągną? ;)
1499275368-aaaaaa.jpeg

Wawel. Ale macaj przez opakowanie.

1499275511-aaaaaa.jpeg


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cupcake
DorciaMamaOlka
Dojotka
Lali
Gratuluję udanych wizyt i pięknych okruszków:D

Cupcake krągłości masz już zacne;)

martula1985 pamiętaj, że Ty liczysz się podwójnie, więc to zaledwie 0.75 kg na jednego bączka :D

Dojotka może to nie jajnik tylko tak promieniuje Ci ból od rozciągającej się macicy. Ja mam takie różne bóle w różnych miejscach i tłumaczę sobie zawsze, że to od macicy.... Ale jeśli niepokoi Cię ten stan to skontaktuj się z lekarzem! :)

Dziewczyny, a ja nie mam wyników i dziś nie byłam u lekarza, a już myślałam, że będziemy wizytować grupowo :D jutro dzwonię do laboratorium bo wyniki miałby być wtorek - środa, a tu nic. W piątek już koniecznie jadę do lekarza bo szkoda mi urlopu, a głupia nie wzięłam ostatnio jak byłam o_O
Z pierworodnym pospacerowaliśmy i teraz padam na twarz dobrze, że tata w domu to przejął opiekę, a ja mam kwadrans na leżakowanie:biggrin2:
 
Wawel. Ale macaj przez opakowanie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Problem w tym że ja już na zakupy nie chodzę, mąż z teściową uziemili mnie w domu....

Słuchajcie co ostatnio teściowa wymyśliła... matka dwójki dzieci! Powiedziała mi, że nie mogę autem jeździć, bo jak prowadzę auto to mam nogi za szeroko i mogą mi dzieci wypaść!!!! [emoji85][emoji87] ręce opadają...

Pomijając fakt, że moje uda są tak wielkie że musiałabym siedzieć na dwóch miejscach jednocześnie żeby było za szeroko [emoji23]
 
No to dziewczyny Wasze zdrowie [emoji16]
Nie są za dobre, możecie mi polecić jakieś które się ciągną? ;)
1499275368-aaaaaa.jpeg
Zgłębiłam kiedyś tajemnicę ciągnących się krówek. Popytalam ludzi i przeprowadziłam własne badania. Ja akceptuję tylko kruche krówki, ciągnących nie znoszę. Oto wyniki moich badań: krówki świeże są ciągnące, im dłużej leżą tym mniej się ciągną. Jeśli zależy ci na ciągnących to kupuj te z jak najpozniejszą datą przydatności do spożycia. Ja po prostu przetrzymuje aż przestaną się ciągnąć :)
 
I ja się odzywam. Gratuluję dziewczyny cudownych wiadomości z wizyt.
U mnie też dobrze 2 cm szczęścia serduszko tez ładnie bije. Następna wizyta za 3 tyg. Mam kartę ciąży i kolejne l4 . A po powrocie grill z przerwami na deszcz u siostry. Oj ale najadłam się kilkudniiquch ogoreczkow kiszonych. Pycha i nawet mdłości mniejsze troszkę.
A co do krowek to w biedronce czasami są mega ciągnące.
Mój brzuszek tez jeszcze rano się chowa, może nie do zera ale jednak mniejszy niż wieczorami

f2w3skjol4llo8s8.png
 
reklama
@Cupcake loo ale brzuchol. Mi juz troche wybrzuszylo podbrzusze ale poki co gorka tluszczu pod pepkiem nadal wybija sie na pierwszy plan [emoji85][emoji23]

@asieek malinki mozna bez zadnych przeciwskazan. Nie mozna tylko lisci malin czyli herbaty z malin.

@Dojotka @Lali gratuluje udanych wizyt [emoji1377][emoji1377]

@coldold a mi przypomina krecika [emoji23] widze ryjek i dwie lapki i uszko [emoji23]

@martula1985
Te sie ciagna:
1499280455-aaaaaa.jpeg




[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
 
Do góry