reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Mysiaka przykro mi :(wiem ze żadne słowa nie ukoją terax Twojego bólu, przytulam wirtualnie
Martula super ze to tylko fałszywy alarm i jesteście już w domu :)

Ja po wizycie, jest bijące serduszko :) wg OM 7t2d, wg usg 6t3d, dzidzia ma 6mm:-)
kolejna wizyta za 3 tyg, mam nadzieję że nic w międzyczasie się nie wydarzy.
 
reklama
Ja dzis do d... sie czuje mdli mnie trochę ale najgorsze ze brzuch dalej boli..:( mam luteine 2x100, wizyta dopiero 12.07...

Dziewczyny czy was tez boli podbrzusze?

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
To normalne podobno bo się macica rozciąga. Ja też mam bóle podbrzusza i lekarz kazał brać no spe.

Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
— Phil Bosmans
 
@mysiaka92 współczuję. Trzymaj się!

Jeśli chodzi o detektor tętna to miałam w poprzedniej ciąży ten Angel Sound od ok 12 tyg i zaczął wyłapywać tętno dopiero ok 16 tyg a w instrukcji pisali bodajże, że po 12 tygodniu można usłyszeć.

Ja byłam w końcu wczoraj na wizycie i tylko stresu mi przysporzył lekarz. Powiedział, że pęcherzyk jest na 6 tydzień (wg OM to 7, ale zawsze miałam dłuższe cykle, więc ok) i zarodka na razie nie widać, ale mam się nie przejmować bo ma słaby sprzęt i to normalne:/ Także tak jak przy tej ciąży byłam w miarę spokojna, tak teraz spanikowałam i mam w planie jutro lub w piątek iść na dodatkowe usg prywatnie..
 
Ostatnia edycja:
mysiaka92
Bardzo mi przykro, trzymaj się!
Dziewczyny jeden dzień nie zaglądałam tu a wy tyle naprodukowalyscie że nie mogę nadążyć czytać.
Byłam dziś z wynikami na wizycie, badania idealne, wzięłam kolejne zwolnienie i za 3 tygodnie kolejna wizyta a za 4 USG,chyba osiwieje do tego czasu. Czuję że będzie się mega dłużyło.
U mnie też rozbieżności w tygodniach i raczej będziemy brać pod uwagę termin z USG niż OM, moja gonią powiedziała że mogą być takie rozbieżności max do 2 tyg i to jest ok.
 
Hej dziewczyny to znowu ja:)
Mialam bete 28 dc robiona wyszla 869.6 dzisiaj jest 30 dc i wyszla mi 1812.1. Dziewczyny powiedzcie mi, czy to mozliwe ze @ktora mialam 30.05 i trwala6 dni nie byla @? Zamotalam wiem alejestem w szoku.
 
Możliwe, koleżanka miała normalnie okres kilka pierwszych miesięcy.

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A wiesz moze jak ta beta jest liczona? Od momentu zaplodnienia ? Bo teraz z tego wyniku wychodzi mi 4-5 tydzień


Beta Hcg liczy się od 3tygodnia ciazy czyli normalnie od daty z OM. Czyli 3 tydzien ciazy oznacza tu ok 7 dni po owulacji, 4 tydz. To 14dni po owulacji itd. Dla HCg ilościowego natomiast miałam podane normy od 1tygodnia, ale ten pierwszy tydzień to był 3tydzien od ostatniej miesiączki. Zobacz jakie ty masz normy. jesli zaczynają się od 3-4 tydzień to znaczy że liczone jest od OM
 
reklama
Beta Hcg liczy się od 3tygodnia ciazy czyli normalnie od daty z OM. Czyli 3 tydzien ciazy oznacza tu ok 7 dni po owulacji, 4 tydz. To 14dni po owulacji itd. Dla HCg ilościowego natomiast miałam podane normy od 1tygodnia, ale ten pierwszy tydzień to był 3tydzien od ostatniej miesiączki. Zobacz jakie ty masz normy. jesli zaczynają się od 3-4 tydzień to znaczy że liczone jest od OM
IMG_20170626_152037.jpg to jest po pierwszym badaniu normy tj widac
 

Załączniki

  • IMG_20170626_152037.jpg
    IMG_20170626_152037.jpg
    34 KB · Wyświetleń: 102
Do góry