reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Miałam to. Ale słychać dopiero gdzieś od 30 tygodnia

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom

@mysiaka92 nie ma szans? Znam przypadki gdzie zarodek pojawił się w 9 tygodniu!
Z tym się nie zgodzę...detektor tętna działa od momentu bicia serduszka,i na początku nie jest łatwo wyłapać bicie :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Z tym się nie zgodzę...detektor tętna działa od momentu bicia serduszka,i na początku nie jest łatwo wyłapać bicie :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Znaczy ja kupilam koło 30 tygodnia bo musiałam kontrolować tętno młodego ale wszędzie pisali ze wcześniej rzadko kiedy słychać

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
1498668221-aaaaaa.png
wrzesniowki chwala ten :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja to samo. Ale od września idzie do przedszkola to będę miała prawie pół roku na relaks :D Chyba, że będzie ciągle chory i i tak w domu...

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
Zazdroszczę!!! Mój pójdzie dopiero w przyszłym roku od września jako 2,5 latek ale wtedy będę mieć już 9 miesięcznego szkraba"oby" więc nie łudzę się na szybkie chwile spokoju....
 
Do góry