reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Cześć dziewczyny

Dawno nie pisałam ale regularnie czytam cieszę się, że powoli uspokaja się u lutówek. Za mną druga już wizyta i widać było pulsujące serduszko wg OM 8.2 a USG 7.4 dalej mnie męczą mdłości ale już mniej tylko do tego mam kiepsko bo miałam umówioną wizytę na usunięcie zatrzymanej 8 chirurgicznie ale okazało się, że mam ktosia w brzuchu i tak pobolewa mnie ta 8 ratuje się goździkiem i maścią ziołową ale mimo wszystko uczucie jest kiepskie. Mam zamiar usunąć w 2 trymestrze choć moja ginekolog nie potwierdziła mi czy można bo powiedziała że to dentysta powinien wiedzieć. Jak mi się uda to wstawię zdjęcie z komórki za chwilkę Pozdrawiam i miłego weekendu życzę.

Udało mi się :) mam nadziej, że coś widać :)
Gratuluję! Cieszę się, że wszystko jest ok:) Ty chyba z tych spokojnych dziewczyn, co się w ogóle nie stresują ;) jeśli chodzi o dentystę to są tacy, którzy nie tykają kobiet w ciąży na wszelki wypadek :D a tak poważnie to na pewno można usuwać, nieraz nawet trzeba jeśli jest to bezpieczniejsze niż czekanie. Ale to dentysta oceni czy to pilne. No i oczywiście myślę, że będzie chciał poczekać do 2 trymestru. U ciebie gorsze jest to, że to nie jest zwykłe rwanie. Bo jeśli masz zatrzymaną w kości to trzeba zapewne usuwać chirurgicznie. Nie masz tam żadnego stanu zapalnego?
 
reklama
Gratuluję! Cieszę się, że wszystko jest ok:) Ty chyba z tych spokojnych dziewczyn, co się w ogóle nie stresują ;) jeśli chodzi o dentystę to są tacy, którzy nie tykają kobiet w ciąży na wszelki wypadek :D a tak poważnie to na pewno można usuwać, nieraz nawet trzeba jeśli jest to bezpieczniejsze niż czekanie. Ale to dentysta oceni czy to pilne. No i oczywiście myślę, że będzie chciał poczekać do 2 trymestru. U ciebie gorsze jest to, że to nie jest zwykłe rwanie. Bo jeśli masz zatrzymaną w kości to trzeba zapewne usuwać chirurgicznie. Nie masz tam żadnego stanu zapalnego?
Na szczęście nie mam ale pobolewa mnie co do spokoju to różnie bywa ale staram sie byc dobrej mysli
 
Cześć dziewczyny, narazie nieśmiało przyłączam sie do was :)
30 na karku i staraliśmy sie z mężem przez rok. Teraz 5 tydzień potwierdzony testem i beta która ładnie przyrasta. Wizyta na 29 czerwca ciekawe czy będzie cos już widać.
Pozdrawiam serdecznie :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny, narazie nieśmiało przyłączam sie do was :)
30 na karku i staraliśmy sie z mężem przez rok. Teraz 5 tydzień potwierdzony testem i beta która ładnie przyrasta. Wizyta na 29 czerwca ciekawe czy będzie cos już widać.
Pozdrawiam serdecznie :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Witaj Taśka [emoji39]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny, narazie nieśmiało przyłączam sie do was :)
30 na karku i staraliśmy sie z mężem przez rok. Teraz 5 tydzień potwierdzony testem i beta która ładnie przyrasta. Wizyta na 29 czerwca ciekawe czy będzie cos już widać.
Pozdrawiam serdecznie :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Super. Fajnie ze dolaczylas ,spokojnych 9 miesiecy
 
Cześć dziewczyny, narazie nieśmiało przyłączam sie do was :)
30 na karku i staraliśmy sie z mężem przez rok. Teraz 5 tydzień potwierdzony testem i beta która ładnie przyrasta. Wizyta na 29 czerwca ciekawe czy będzie cos już widać.
Pozdrawiam serdecznie :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Cześć :) już będzie coś widać.
Ja wam dziewczyny pozazdrościłam i na wtorek zapisałam się na USG ;) jeśli wszystko jest ok to będzie już serce. I już na spokojnie pójdę do swojego lekarza za 2-3tygodnie :-p cały czas trochę boję się tego pustego jaja więc przynajmniej się uspokoję. Chociaż jestem raczej dobrej myśli. Mam wystarczająco dużo innych stresów, a przyszły tydzień to już w ogóle będzie ciężki. Moja mama ma ciężką operacje i po prostu nie da się czymś takim nie stresować... :(
 
reklama
Do góry