reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Ja zapłaciłam za wizytę z usg 160zl ale ze to badania w szpitalu będę miała na NFZ.

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej Dziewczyny! Jestem ta szczęścia która zostanie w lutym mama! Po 5 nieudanych in vitro 6 okazał się być celny i mamy za sobą już 7 tydzień i 3 dzień! [emoji3]

Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
— Phil Bosmans

O kurcze ale czad, ze Wam sie udalo! Podziwiam za ogromna wytrwalosc i niepoddawanie sie! [emoji1377] Serdecznie z calego serducha gratuluje [emoji322][emoji323][emoji322][emoji323][emoji322]
Bylas juz na USG? Na kiedy dokladnie termin?



[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
 
O kurcze ale czad, ze Wam sie udalo! Podziwiam za ogromna wytrwalosc i niepoddawanie sie! [emoji1377] Serdecznie z calego serducha gratuluje [emoji322][emoji323][emoji322][emoji323][emoji322]
Bylas juz na USG? Na kiedy dokladnie termin?



[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
Dziękujemy [emoji11]
Bylismy na usg i słyszeliśmy serducho! Mało zawałem nie skończyłam z emocji! [emoji3]
Termin mamy na 08.02 [emoji3]
A już tym razem podchodziłam strasznie zrezygnowana ale mój Mąż mnie przekonal żeby spróbować ostatni raz...

Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
— Phil Bosmans
 
Hej Dziewczyny! Jestem ta szczęścia która zostanie w lutym mama! Po 5 nieudanych in vitro 6 okazał się być celny i mamy za sobą już 7 tydzień i 3 dzień! [emoji3]

Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
— Phil Bosmans
No rewelacja :D musiałaś się nacierpieć dziewczyno... Przypuszczam, że jesteś już po USG :)
 
Hej Dziewczyny! Jestem ta szczęścia która zostanie w lutym mama! Po 5 nieudanych in vitro 6 okazał się być celny i mamy za sobą już 7 tydzień i 3 dzień! [emoji3]

Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
— Phil Bosmans

Ale extra, gratuluje i podziwiam za wytwałość :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@mysiaka92 ja od 4 dni sie mecze non stop.. Brzuch mam jak w 5 miesiacu przez to az sie boje jak mnie jutro moj ginekolog na wage postawi co zobaczy... :p generalnie masakra slyszalam o herbatce z kopru , ze pomaga wiec chyba jutro po nia pojade bo mam powoli dosc... Za to mdlosci troche przeszly :)
 
reklama
Do góry