reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Mon mon
Mnie odrzuciło od mięsa i słodkich kremów. A zjadłabym sobie Jagodzianki albo pierogi ruskie zasmazane z sosem czosnkowym. :D

Napisane na SM-N910F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Będzie dobrze. Zobaczysz. Ja znów się obawiam, że nie wytrzymam do kolejnego USG, nie wiem czy ją dobrze zrozumiałam, ale kazała mi przyjść w 12 tygodniu dopiero.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja bylam jak wychodzilo 7 tydzien i kazal przyjsc z kompletem badan za 3 tyg
 
Ja od wczoraj kiepsko się czuję,doszły mdłości i z doświadczenia wiem,że już tak pociągnę do 4 miesiąca. Tragedia. Żołądek ciągle boli,niedobrze jest. Eh. Pewnie zacznie się poranne wiszenie nad toaletą,jak było w dwóch poprzednich ciążach. Słabo mi od tych upałów. Do tego ciągle płaczę o nic. Mój mąż już nie wie o co mi chodzi ;-) hehe Co do jedzenia to na myśl o nim już mnie mdli. Ani do słodkiego ani tym bardziej do kwaśnego mnie nie ciągnie,tak jak poprzednio. Ciągle mam kwaśny posmak w ustach zresztą.Najlepiej przyswajam owoce.

Co do wizyty to płacę 90 zł z usg.
 
Cześć dziewczyny

Dawno nie pisałam ale regularnie czytam cieszę się, że powoli uspokaja się u lutówek. Za mną druga już wizyta i widać było pulsujące serduszko wg OM 8.2 a USG 7.4 dalej mnie męczą mdłości ale już mniej tylko do tego mam kiepsko bo miałam umówioną wizytę na usunięcie zatrzymanej 8 chirurgicznie ale okazało się, że mam ktosia w brzuchu i tak pobolewa mnie ta 8 ratuje się goździkiem i maścią ziołową ale mimo wszystko uczucie jest kiepskie. Mam zamiar usunąć w 2 trymestrze choć moja ginekolog nie potwierdziła mi czy można bo powiedziała że to dentysta powinien wiedzieć. Jak mi się uda to wstawię zdjęcie z komórki za chwilkę Pozdrawiam i miłego weekendu życzę.

Udało mi się :) mam nadziej, że coś widać :)
 

Załączniki

  • fasolka.jpg
    fasolka.jpg
    101,5 KB · Wyświetleń: 105
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny:)
Ja juz na zwolnieniu takze mam zamiar troche poodpoczywac..brzuch dalej ciągnie/czasami kłucie przy wstawaniu..co do zachcianek to dzis mnie naszlo na takie malusie korniszonki!!pol sloiczka zjadlam a potem 3kostki milki!!!!hihihi
Cudne zdjecia fasolek oby wszystkie zdrowo rosły:)
Milego wieczoru :)

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny,czy któraś z Was odczuwa kłucie w pochwie? Bo ja od kilku dni mam takie nieprzyjemne kłucia,raz mocniejsze,raz słabsze.Pierwsza wizyta u lekarza za 3 dni.
 
reklama
Do góry