reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Dziewczyny ,
Ja jem jabłka Ok 2-3 szt dziennie i nie mam żadnych problemów. :)
Miłego dnia Wam życzę [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Ja mam tendencję spadkową jeśli chodzi o moje samopoczucie. Jeszcze trochę muszę wytrzymać i idę na L4.
Zaparcia mam nadal, doszły mdłości.
 
Witam się z Wami dzisiaj. Dziś dla nas sądny dzień, na 20 mamy wizytę u lekarza, powie nam co słuchać u naszego ziarenka ryżu, mam nadzieję, że rośnie zdrowo.
Jak z pierwszą wizytą u lekarza? Tata będzie mógł być obecny przy badaniu?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam się z Wami dzisiaj. Dziś dla nas sądny dzień, na 20 mamy wizytę u lekarza, powie nam co słuchać u naszego ziarenka ryżu, mam nadzieję, że rośnie zdrowo.
Jak z pierwszą wizytą u lekarza? Tata będzie mógł być obecny przy badaniu?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom

Powodzenia [emoji1]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam się z Wami dzisiaj. Dziś dla nas sądny dzień, na 20 mamy wizytę u lekarza, powie nam co słuchać u naszego ziarenka ryżu, mam nadzieję, że rośnie zdrowo.
Jak z pierwszą wizytą u lekarza? Tata będzie mógł być obecny przy badaniu?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom

Tata może wejść i zobaczyć obraz usg przynajmniej u mnie tak bylo:) przyjemnego podgladania!
 
@martula1985 a dziekuje u mnie bez zmian :) cyce bola, czasem brzuch zakluje i to tyle.
A u Ciebie?

@gosiunia:) powodzenia [emoji1377]

Co do zaparc to niby hormony ciazowe sprzyjaja zaparciom a u mnie na ta chwile jest lepiej niz normalnie. Nie to zebym miala problemy przed ciaza bo bylo wszystko okej, ale teraz jest lepiej, czesciej i regularniej [emoji16] nie ma to jak gadnie z rana o dwojce [emoji23]

@mysiaka92 u mnie waga tez bez zmian.

@Ruby_Charm powodzenia [emoji1377] a to czy bedzie mogl byc maz to zalezy od lezkarza.




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry