reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Energie mam caly dzien ale wieczorem juz jestem baaaardzo zmeczona. I spie duzo wiecej. Dzisiaj bite 12 godzin spalam.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja te energii nie mam.. A za wizyte nic nie place. Chodze co tydzien (poki co) na NFZ i mam za kazdum razem usg(tez pewnie poki co). Ale w pierwszej ciazy tez chodzilam do tej samej przychodni i tez mialam co tydzien USG
 
Z usg czy sama wizyta? Ja z usg place 180 sama wizyta 120

Z USG, ale i tak pierwszy raz spokalam się z taką ceną :p w invicta placilam 120 z usg.
Poszłam do tego lekarza z polecenia, co by nie mówić faktycznie facet fajny, miły i o wszystkim sam opowiada, nie trzeba się dopytywac, a wizyta trwała prawie 40 min :) i tak jak w invicta p. Doktor nie chciała mi wystawić zwolnienia lekarskiego, tak ten lekarz bez gadania sam stwierdził, że przy mojej pracy nie widzi innej opcji jak zwolnienie lekarskie :) zlecił mi wszystkie potrzebne badania tj np glukoze a w invicta to mi tylko przez prawie dwa miesiące kazała robić tylko progesteron i nie wiem po co przez miesiąc co drugi dzień betę hcg...
Także raz na miesiąc można wydać to 200 zł, ale pierwszy raz się spotkałam z taką kwotą u ginekologa :p dobrze że akurat tyle miałam w portwelu hahaha :p
 
Paraplu super wiesci kochana teraz musisz byc dobrej mysli.
U mnie dzisiejsza noc jakas do dupy budzilam sie co chwile a przed 5 juz oczy otwarte nie wiem moze przemeczona bylam. Fakt jest taki ze wczoraj od 6 na nogach i mieszkanie cale wysprzatane.
Chlopaki o 8.30 pojechali do fryzjera i na targ a ja poszlam spac teraz walczymy na dzialce.
Wogole caly week razem z nockami od wczoraj wieczor do jutra a w pon musze wstac o 2.30 w nocy bo syn na oboz jedzie i musze mu naszykowac kanapki na droge.

Ja mam wizyte na wtorek to bedzie 5t5d ciekawe czy bedzie serducho.
Zastanawiam sie czy zrobic bete sobie w pon.
 
reklama
Hej dziewczyneczki :)
Jakie fajne apki wrzucacie :)
Powiedzcie czy macie juz zachciewajki jesli chodzi i jedzenie?
Ja zjadlam dzisiaj kawaleczej tortu i mi niedobrze..
U mnie głowną zachcianką jest wszystko co słodkie....Tak niestety batoniki , pierogi na słodko, naleśniki z serem ryż z czekoladą i tak dalej....Staram się jeść jednak zdrowe rzeczy chociarz mnie odrzuca,wczoraj na obiad zupa z botwinką ,na kolacje sałatka grecka z kanapkami. Dziś na obiad rybka....Ale i tak podjadał słodkie. ;););)Niektóre dziewczyny się pilnują w ciązy ,ale ja cały czas przed ciąża byłam na diecie i dlatego stwierdziłam że będe jeść na co mam ochotę a na dietę będzie czas po porodzie. Dla dziecka będzie lepiej a i ja troche sobie pofolguję. Oczywiście nie mówie żeby się od razu obrzerać na siłę ;)Moja stała waga 52 kg.W pierwszej ciąży przytyłam 13 kg a pół roku bo porodzie spadłam do 48 kg, więc nie bedzie zle.
Jeśli chodzi o koszty ginekologa ja chodzę na kasę chorych , przy pierwszej ciąży chodziłam prywatnie i płaciłam około 60 zł za wizytę a lekarz bardzo dobry, kolejki do niego kilkugodzinne.

Tak piszecie o senności że i mi dziś sił brak... Zresztą miałam wczoraj drugą zmianę ..o 1 w nocy byłam w domu . wstałam przed 7 bo córka mnie obudziała i już nie mam szans się położyć. Od rana zkaupy sprzątanie, gotowanie ,pranie..teraz muszę w ogródku coś porobić a jutro znów do pracy :no:
 
Do góry