reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

@coldold suuuuper! [emoji323][emoji322][emoji173]
To ktory masz dokladnie dzisiaj tydzien?

Dziewczynki jest akcja na siepomaga.pl

Kazde zdjecie z tata to 1 zlotowka od sponsora!

Wklejcie swoje fotki, udostepnijcie dalej, cokolwiek.
22 tatusiow czeka na pomoc.

Link do: SiePomaga


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Dzięki dziewczyny. Jestem już ciut spokojniejsza. Tydzień tak jak w suwaczku. 5t5d. Mam już założoną kartę ciąży, zalecane badania, ale żadnego skierowania. Skąd mogę wziąć? Nie uśmiecha mi się bulić za wszystko.

I jeszcze pytanko, bo wiem, że na badania związane z ciążą pracodawca jest zobowiązany dać pełnopłatne wolne. Da się to jakoś tak załatwić żeby nie wiedział, że jestem w ciąży? [emoji16]
 
reklama
Ja mam aktualnie 8tyd a na pierwszej wizycie byłam pod koniec5tyg i juz widać było mały punkcik migające ☺ co lekarz potwierdził jako zalążek serca. Teraz mam wizytę 4 lipca juz z pierwszymi wynikami zrobionym i mam nadzieje ze będzie juz wszystko trochę lepiej widać ☺
 
Cześć :) dziewczyny ile tak mniej więcej płacicie za wizyty u gina? Bo mi jak wczoraj zaspiewał 200 zł to aż mnie zatkało...
 
@Ogien121212 witaj w naszych skromnych progach.
Mam synka z 33tc z hipotrofia 1520g. Teraz ma zaledwie 19msc. Jak ma sie synek bo utrudnionym troszke starcie.?

Wydaje się że mój synio już prawie dogonił kolegów. Tylko drobniutki jest. Obecnie 6 lat a waga 17,5 kg i małą głowę ma.

Serducho dla mnie to zadna pewnosc :( poprzedni dzidzius mial serducho w 7tc a 10tc juz nie.
[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
Wiem co czujesz tez to już przeżyłam ale pocieszam się ze wtedy gin od razu mówił ze może być różnie. Bolał mnie brzuch i plamiłam. Teraz cisza. Może będzie dobrze. Tylko teraz mam chyba inne podejście. Co na być to będzie.
Jest serducho!!! Wiek zgadza się z ostatnią miesiączką. 2mm.
Gratuluję. Maleństwo jak lekarz to dostrzegł. U mnie 5 mm i juz mial problem.
U mnie wczoraj burze spałam na siedząco, a dziś od rana deszcz i zapowiada się kolejny śpiący i ponury dzień.
 
Wiem co czujesz tez to już przeżyłam ale pocieszam się ze wtedy gin od razu mówił ze może być różnie. Bolał mnie brzuch i plamiłam. Teraz cisza. Może będzie dobrze. Tylko teraz mam chyba inne podejście. Co na być to będzie.

Gratuluję. Maleństwo jak lekarz to dostrzegł. U mnie 5 mm i juz mial problem.
U mnie wczoraj burze spałam na siedząco, a dziś od rana deszcz i zapowiada się kolejny śpiący i ponury dzień.

Może kwestia sprzętu? Mam zdjęcie USG.

1498284984-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Ogien121212 u mnie 3mm byly e srode. Widzieć widzial ale serducha nie dostrzegl i dalej sie stresuje.

Ta ciaza to nie dla mnie chyba.. Pierw stres bo puste jajo i plamienia. Teraz stres bo zarodek jest a serducha nie ma.. Ciagle mdlosci, sennosc no i te pryszcze.. ;(
 
@Ogien121212 u mnie 3mm byly e srode. Widzieć widzial ale serducha nie dostrzegl i dalej sie stresuje.

Ta ciaza to nie dla mnie chyba.. Pierw stres bo puste jajo i plamienia. Teraz stres bo zarodek jest a serducha nie ma.. Ciagle mdlosci, sennosc no i te pryszcze.. ;(

Będzie dobrze. Zobaczysz. Ja znów się obawiam, że nie wytrzymam do kolejnego USG, nie wiem czy ją dobrze zrozumiałam, ale kazała mi przyjść w 12 tygodniu dopiero.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć :) dziewczyny ile tak mniej więcej płacicie za wizyty u gina? Bo mi jak wczoraj zaspiewał 200 zł to aż mnie zatkało...
Z usg czy sama wizyta? Ja z usg place 180 sama wizyta 120

Chłopaki poszli pograć w piłkę, ja myślałam że trochę ogarnę w domu ale umylam włosy, wstawiłam pranie i nie mam już siły na nic więcej :baffled: tez macie taki spadek energii? Wcześniej szybko się męczyłam ale od kilku dni to jakaś tragedia
 
Do góry