reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Boli mnie jak cholera,na razie nie pojawiło się plamienie .... Wzięłam nospe forte i podwójna dawkę magnezu i czekam :/

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Boli mnie jak cholera,na razie nie pojawiło się plamienie .... Wzięłam nospe forte i podwójna dawkę magnezu i czekam :/

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Dorcia a byłaś już u lekarza na pierwszej wizycie? Leż i odpoczywaj i mimo wszystko staraj się nie denerwować. &&&

Napisane na HTC U Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam wrażenie że wszystkie spodnie mnie cisną w brzuch i chodzę rozpieta [emoji48] chyba jeszcze za wcześnie na ciążowe ciuszki

Napisane na HTC U Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dorcia a byłaś już u lekarza na pierwszej wizycie? Leż i odpoczywaj i mimo wszystko staraj się nie denerwować. &&&

Napisane na HTC U Play w aplikacji Forum BabyBoom
Byłam,ale nic jeszcze nie było widać...musiałam iść po zastrzyki...teraz mam 21.06 wizytę

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@agaelb mialam to samo w pierwszej ciazy. Zaraz po tescie przerzucilam sie na spodnie z gumka bo mialam wrazenie, ze zwykle spodnie flaki mi cisna.
Teraz tego uczucia nie mam, chociaz ciezko chyba to stwierdzic bo teraz jedt tak goraco, ze nosze tylko luzne, materialowe i na gumce spodnie.

A ja w ciagu przedostatniego tygodnia schudlam 1kg a jem normalnie, ba, nawet kilka kinderbueno zezarlam. Od tygodnia waga w miejscu.

Dorcia dobrze zrobilas, teraz odpoczywaj jesli mozesz.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Może komuś się przyda: Właśnie odgrzebałam wątek o wizytach z poprzedniej ciąży. Pierwsze usg miałam wtedy robione w 6 tygodniu, wg usg był to 5w1d i było to o 5 dni mniej niż wg terminu om. Serduszko już biło :)
 
reklama
@Dorcia jak się czujesz? Absolutnie nie chce Cię straszyć ale jeżeli mocno boli i nic nie było widać na usg to jedź na IP-moze to ciąża pozamaciczna niestety

Napisane na HTC U Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry