reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Ja w obu ciazach czulam ze bedzie syn a mam dwie córki ;) takze mi intuicja zle podpowiadala:)

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja w obu ciazach czulam ze bedzie syn a mam dwie córki ;) takze mi intuicja zle podpowiadala:)

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja w poprzedniej ciąży byłam pewna że będzie syn i tak było.. ale wiecie, to jest tylko 50 na 50 % szans ;)

A czy któraś ma w rodzinie i może się spodziewać bliźniaków? :) ja bym się nie obraziła szczerze mówiąc :)
 
Teść ma braci bliźniaków, więc teoretycznie jakieś prawdopodobieństwo istnieje, ale na USG jest 1 serduszko :)
No właśnie w pierwszej nie pamiętam przeczuć, był chłopak, ale objawy były troszkę lżejsze, teraz mam takie combo, ze wszyscy w okół kraczą dziewczynkę, a ja bardzo mocno wierzę w chłopca :D
 
A u mnie samopoczucie rewelacyjne, można powiedzieć że nastrój pozytywny tak samo jak przed ciążą. Fizycznie troszkę gorzej i do tego strasznie chce mi się spać. Jeżeli chodzi o płeć to w pierwszej ciąży byłam przekonana że będzie syn a jednak mam cudowną córeczkę☺Teraz przeczucia nie mam no i dobrze, poczekamy zobaczymy. Dla Zuzanki chciałabym by była siostra bo ja siostry nie miałam i tak sobie zawsze myślę że posiadanie siostry to fajna sprawa ☺ Dla męża chciałabym syna a dla siebie jest mi całkowicie obojętne. Jeżeli chodzi o bliźniaki to mój kochany tatuś był z bliźniąt. W piątek mam kolejną wizytę u gina. Może teraz coś już zobaczy. Kazał mi przychodzić co tydzień ale to przez torbiel która mam na jajniku.
Spokojnej nocy Dziewczyny ☺
 
reklama
Do góry