reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

A jeszcze jedno, czy są tu mamusie po 35 roku? Orientujecie się co i jak z tymi badaniami które należą nam się bezpłatnie?
Dostałam od lekarza skierowanie na badania prenatalne. Badanie ma się odbyc między 11 a 14 tygodniem ciazy. Jest to USG i badanie krwi matki. Podobno ma wykluczyć sporo wad i chorób. Jestem już zapisana na termin w lipcu. Oczywiście badanie dla kobiet po 35 roku życia jest bezpłatne.
 
reklama
Dziewczyny czy Was też czasem mocno boli brzuch ? Bardziej niż na @ ?

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Mnie nie bardziej ale czuję taki nieprzyjemny ucisk. I czasem jajniki bolą.


Czy któraś z Was jest może wegetarianką? Nie jem mięsa od roku i zastanawiam się czy na czas ciąży nie wrócić do normalnej diety...

Napisane na HTC U Play w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dostałam od lekarza skierowanie na badania prenatalne. Badanie ma się odbyc między 11 a 14 tygodniem ciazy. Jest to USG i badanie krwi matki. Podobno ma wykluczyć sporo wad i chorób. Jestem już zapisana na termin w lipcu. Oczywiście badanie dla kobiet po 35 roku życia jest bezpłatne.
A czy badanie z płynu owodniowego też jest? Wiem że to badanie jest inwazyjne ale chyba też chciałabym je zrobić.
 
reklama
@agaelb ja bym wróciła do normalnej diety. Ja jestem na paleo i postanowiłam włączyć później jakieś zboża i pseudozboza bezglutenowe.

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry