reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Dziewczyny ja tez mam napady zlosci, dzis normalnie sie poplakalam...nerwowa jestem strasznie i wszystko mnie drażni...mam nadzieje ze to minie

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A mnie jakiś taki blogi spokój ogarnia. Czasem wybuchne ale ja tak mam i teraz i tak duuuuzo rzadziej.

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale dziewczyny pociesze Was że po porodzie to jest dopiero huśtawka (przynajmniej tak było u mnie). I płakałam bez przerwy. Raz ze szczęścia, raz że sobie nie poradzę a całkiem często z niewiadomych przyczyn. Ale siedziałam i ryczałam w głos.
 
dziewczyny, czy są jakieś objawy wskazujące na płeć?
Bo słyszę wiele różnych proroctw i herezji, absolutnie się tym nie kieruję, ale jednak zainteresowało mnie to czy faktycznie się sprawdzają?
 
Ale dziewczyny pociesze Was że po porodzie to jest dopiero huśtawka (przynajmniej tak było u mnie). I płakałam bez przerwy. Raz ze szczęścia, raz że sobie nie poradzę a całkiem często z niewiadomych przyczyn. Ale siedziałam i ryczałam w głos.
Ja też. Miałam różne myśli. Teraz mam zamiar przyladowac witaminę d3 w końskiej dawce by tego uniknąć :)

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@angelika nie ma :p chociaz czytalam, ze wedlug badan 70% kobiet dobrze typuje plec dziecka (chodzi o przeczucia).
Np. w poprzedniej ciazy bylam pewna, ze to chlopiec. Nie mam tego jak sprawdzic czy faktycznie byl to chlopiec ale bylam tego tak pewna jak tego, ze jutro wstanie Slonce.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry