reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Ssabrinaa przykro mi, ja też straciłam moje maleństwo więc wiem co czujesz. Teraz najważniejsze dla mnie jest żeby na teście pokazały się dwie kreseczki, i żeby wszystko było ok. Reszta nie ma znaczenia , [emoji8]

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Współczuje strat dziewczyny [emoji20] teraz musi byc wszystko dobrze!

Kuuuuuuurde! A na mnie wszystkie plagi w tej ciąży - ledwo korzonki puściły to juz jakieś przeziębienie mnie łapie [emoji24]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Cupcake ja pamiętam że na początku moich dwóch ciąż tych donoszonych byłam tak chora że temperatura dobijala 40 stopni. Taki pierwszy objaw, dopiero później polaczylam fakty.

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam porannie :)

Bardzo mi się dziś nie chce wstawać i isc do pracy ale cuz [emoji5]

Miłego dnia i powodzenia na wizytach jeśli któraś dziś idzie, no i trzymam kciuki za wszystkie bety [emoji5]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi sie tez okropnie nie chce wstać.. Brzuch mnie cos boli dzisiaj :(
Ja mam nadzieje ze u mnie blizniakow nie bedzie bo chyba bym zwariowala..
Laski mozna prac apap w ciazy prawda?
 
Oj widzę ze tutaj sporo mam c będą miały 3 dziecko :) nie boicie się jak to będzie ?
Ja myślałam że u nas nie zaskoczy tak szybko bo mam swoje dni co 19 dni i z 2 ciąża trwało parę miesięcy a tutaj niespodzianka :D do mnie nie dociera ze jestem w ciąży.
Jestem po raz 3 na bb ze styczniowkami 2012 pozostał kontakt może nie ze wszytskimi ale z parowa dziewczynami. Z czewcowkami 2015 słaby kontakt ale to chyba wina braku czasu ;) pozdrawiam :*

Napisane na SM-N910F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Z tym wstawaniem to prawda, okropnie sie nie chce. Piszecie o bliźniakach i zaczynam się zastanawiać bo w sumie to nam się udało po pierwszej miesiaczce po tabletkach. Juz jedna fasolka to szok a jak by były dwie ?! :D
 
Mi sie tez okropnie nie chce wstać.. Brzuch mnie cos boli dzisiaj :(
Ja mam nadzieje ze u mnie blizniakow nie bedzie bo chyba bym zwariowala..
Laski mozna prac apap w ciazy prawda?

Wiem że można paracetamol ale Apap nie wiem.

Miłego dnia dziewczyny.U nas w końcu słoneczko wyszło po deszczowym tygodniu.

85993e3ke2fygc8u.png
 
reklama
Witajcie Kochane.
Właśnie czekam by zrobić bete. Trzymajcie kciuki by było dobrze bo wczoraj lekarz zmartwil mnie tym torbielem i tym że ciąży nie widzi. Dzisiaj mam urodziny i tak nieśmiało marzę o wysokim wyniku.
I wiecie co ja to bym nawet bliźniaki chciała ☺
Miłego dnia.
 
Do góry