reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

ja tez mialam 26 kwietnia :)

ciekawe jak nam terminy wyjda :)

Wg okresu 4 lutego, ale ja wiem, ze do zapłodnienia doszło 14 maja, wiec moze byc rożnie. Z pierwszym synem pokrył mi sie termin z ostatniej miesiączki i z pierwszych usg, bo potem młody rósł tak, ze zawsze wyprzedzał według pomiarów


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Z tymi bliźniakami to trochę się obawiam. Znajoma dzisiaj mnie postraszyla że jej siostra i koleżanka w pierwszym cyklu bo odstawieniu tabsow zaszły w ciążę bliźniacza, mam nadzieję że u mnie tak nie będzie [emoji31] a tak ogólnie to dzisiaj padam na twarz, i strasznie się czuje, nawet raz dzisiaj wymiotowalam po kawie która uwielbiam/łam.

Witam nowe mamusie. [emoji8]

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej. Cichutko do was dołączam. Ostatnia @ mialam 30.04, trzy pozytywne testy za mną. 20.06 pierwsza wizyta u gin. Moze cos zobacze/uslysze?;) to moja pierwsza ciaza, upragniona i trzymam kciuki aby bylo wszystko ok. Monika 28 lat
 
Z tymi bliźniakami to trochę się obawiam. Znajoma dzisiaj mnie postraszyla że jej siostra i koleżanka w pierwszym cyklu bo odstawieniu tabsow zaszły w ciążę bliźniacza, mam nadzieję że u mnie tak nie będzie [emoji31] a tak ogólnie to dzisiaj padam na twarz, i strasznie się czuje, nawet raz dzisiaj wymiotowalam po kawie która uwielbiam/łam.

Witam nowe mamusie. [emoji8]

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

No podobno tak jest, ze chwilkę po odstawieniu jest nadprodukcja pęcherzyków i zdarzają sie ciąże mnogie. Ja nie biore tabletek juz kilka miesiecy, wiec myśle, ze mi to nie grozi - mam nadzieje haha.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej. Cichutko do was dołączam. Ostatnia @ mialam 30.04, trzy pozytywne testy za mną. 20.06 pierwsza wizyta u gin. Moze cos zobacze/uslysze?;) to moja pierwsza ciaza, upragniona i trzymam kciuki aby bylo wszystko ok. Monika 28 lat

Hej [emoji4] trzymam mocno kciuki, pamietam jak to było w pierwszej, wyczekanej ciąży [emoji7]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Trzymam dziewczyny kciuki za jutrzejsze bety [emoji109] tez jutro sie wybieram - to juz bedzie trzecia i ostatnia przed poniedziałkowa wizyta


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dzień dobry :) może najpierw się przedstawię :) mam na imię Dorota i jestem szczęśliwa mama ponad 7 mio letniego Olka :D czytałam Was marzac o dwóch kreskach na teście :) wczoraj wszystko stało się jasne :)miałam być mama we wrześniu,lecz Naszemu Jasiowi przestało bić serduszko :( ogólnie mam za sobą 3 straty,miałam zrobiony szereg badań z których nic nie wynikło,mimo to wczoraj od razu pojechałam do ginekologa i już jestem na żelaznym zestawie :) kłucie zastrzykami zniose dla fasolki bez problemu :) następna wizyta 21.06 i liczę na [emoji173] będzie mi bardzo miło z Wami zostać :) każdej z osobna gratuluję i życzę nudnej ciąży :D

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tez mam za sobą 3 straty, więc doskonale Cię rozumiem i mocno kibicuję, żeby teraz się udało!
 
reklama
Z tymi bliźniakami to trochę się obawiam. Znajoma dzisiaj mnie postraszyla że jej siostra i koleżanka w pierwszym cyklu bo odstawieniu tabsow zaszły w ciążę bliźniacza, mam nadzieję że u mnie tak nie będzie [emoji31] a tak ogólnie to dzisiaj padam na twarz, i strasznie się czuje, nawet raz dzisiaj wymiotowalam po kawie która uwielbiam/łam.

Witam nowe mamusie. [emoji8]

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja tak miałam w zeszłym roku,odstawiłam tabsy i bamm bliźniaki były ale niestety nie było im pisane żeby być ze mną...

85993e3kqwyzjwcs.png
 
Do góry