reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Bardzo Wam wszystkim dziękuję ☺ Jesteście Kochane ❤❤❤
Bardzo bym chciała by była to dzidzia ale wszystko przyjmę na swoją 35 letnią klate ☺
Wynik mam mieć koło 13. Do tej godziny to chyba jajko zniose ☺
 
Cześć Dziewczyny!

U mnie chyba lipa :( jak w środę miałam na teście plytkowym jasną kreskę, to dzis ma tescie paskowym nic a nic nie zobaczylam :( pozostaje mi czekac do poniedziałku...

Nie martwcie się tymi bliźniakami! ja jestem z bliźniaków i moja mama sobie świetnie poradziła mając jeszcze dwójkę dzieci ;)

Życzę Wam wszystkim miłego dnia :*
Kochana mi na teście paskowym nic nie wyszło...najlepszy to z Apteki DOZ plytkowy :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mama_zuzanki Wszystkiego najlepszego :*
Brazawooka @ miałam 10.05 i bardzo blada kreska mi się pokazała 5.06 i 7.06 była dalej blada ale już bardziej widoczna no a beta była 37mlU wiec niska może temu blade kreseczki. Teraz czekam aż minie 48h czyli krew dam na badanie dopiero kolo 15 wiec tez jajko zniosę do tego czasu :p
Może spróbuj zrobić jakiś bardzo czuły test? Amil strumieniowy ma od 20mlU
 
Kochana mi na teście paskowym nic nie wyszło...najlepszy to z Apteki DOZ plytkowy :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Mam nadzieje :) niby nie planowane, ale... tak się nakrecilam :) syn jest ze stycznia, córka z lutego, wiec teraz dzidzia by sie idealnie wpasowala :) Ale jak nic nie wyjdzie, to namowie męża byśmy się starali na marzec :)

Dziewczyny trzymam kciuki za bety!! :-)
 
Mama_zuzanki Wszystkiego najlepszego :*
Brazawooka @ miałam 10.05 i bardzo blada kreska mi się pokazała 5.06 i 7.06 była dalej blada ale już bardziej widoczna no a beta była 37mlU wiec niska może temu blade kreseczki. Teraz czekam aż minie 48h czyli krew dam na badanie dopiero kolo 15 wiec tez jajko zniosę do tego czasu [emoji14]
Może spróbuj zrobić jakiś bardzo czuły test? Amil strumieniowy ma od 20mlU
Może owulacja się przesunela i była później? Spokojnie poczekaj :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja chyba w przyszłym tygodniu też pójdę na tą betę. Teraz mama mi zasiała ziarno niepewności że może test wadliwy. No, ale owulacja była na 100% a okresu jak nie było tak nie ma a objawy są. A krecha na teście była wyraźna.
 
Eh te ciaze. Tyle czekac zeby miec 100% pewnosci.. Test moze byc wadliwy. Czynniki zewnetrzne moga zafalszowac wyniki krwi.. Masakra.. Nic tylko do ginekologa biec ale to tez dopiero ok 8tyg najlepiej..
 
reklama
Około 6tygodnia widac juz pęcherzyk i zarodek, wiec właściwie mozna lecieć od razu - w pierwszej ciąży ostatnia @ miałam 20 listopada, test w dniu spodziewanej @ 22 grudnia, a wizyta 30 grudnia - 5t4d to był i ładnie było widac. Ale powtarzałam wizytę po dwóch tygodniach, bo nie było jeszcze widac serduszka.
No z tymi testami rożnie bywa, najlepiej zrobic kilka i potem betę. Jesli wychodzi pozytyw to stężenie musi byc conajmniej 10 (te czulsze wykrywają niższa) -25mul wiec jesli beta wychodzi negatywna, czyli poniżej 1 lub 2 (w zależności od laboratorium) to znaczy, ze test dał fałszywy wynik pozytywny. Trzymam kciuki za wszystkie niewiadome [emoji173]️

Ja wizyty w końcu nie przełożyłam


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry