reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Duszek ja bym tez sie cieszyla jakby byla jedna u mnie

Ja jeszcze w lozku., synek spi a maz w pracy.

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja zaraz zbieram się z chłopakami i starszaka do szkoły idziemy.

Duszek najważniejsze że ułożyło się tak jak tego chciałaś ;)
Brazowooka no to zaciskam za jutrzejsze testowanie i dwie grubaśne kreski&&&&

Brzuchatką pracującym życzę przyjemnego dnia i całej reszcie również ;)

85993e3k831kckhf.png



Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Zrobiłam test nie mogłam wytrzymać. Ale niestety tylko jedna kreska

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zrobilam bete teraz czekam na wynik...w dwoch poprzednich ciazach nie robilam jakos sie nie stresowalam i bylo ok teraz jakos dziwnie sie stresuje.. mam nadzieję ze bedzie rowniez wszystko dobrze i moje trzecie dzieciatko rozwija sie prawidlowo.
Ja też już po badaniach więc czekamy razem. Jestem jakaś spokojniejsza, bo już mnie tak brzuch nie boli :) ja też uważam że najlepiej po prostu poczekać na usg ale już taka ludzka natura, że chciałby jak najszybciej wiedzieć :)
 
25. No chyba się pospieszylam. Ale to nic będę czekać cierpliwie, kolejny zrobię może po weekendzie.

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry