reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Jak mnie piersi bolą, masakra! W dzień jak są uwięzione w staniku to spoko, ale jak tylko ściągnę to czuję jak bym miała dwa kamienie
emoji28.png
poza tym już mi urosły, aż się boję co to będzie później
emoji33.png

Haha :), ja na szczęście jestem przyzwyczajona, przed okresem zawsze mi bardzo rosną i bardzo bolą, choć domyślam się że teraz będą jeszcze większe. Na to nie ma rady, trzeba się chyba przyzwyczajać :/
 
reklama
Ja tak samo :) ale u mnie jeszcze nic wczoraj nie było widać :( czekam na następną wizytę, przełożyłam z 13. na 20. czerwca, bo do 19tego mam zwolnienie, a kolejna wizyta już u mojego gina i już na pewno będzie coś widać wtedy :) oby bo trochę się boję..
Na pewno będzie! Mi lekarz nie chciał dac zwolnienia :/ wystawił mi tylko zaświadczenie do pracy... Także muszę po zwolnienie iść jutro do rodzinnego tylko nie wiem czy da mi 100%
 
A ja bardzo lubię słuchać jak się zmienia życie. Możesz spróbować opisać, za 8 miesięcy zweryfikuje :D

hehehe to napewno duzo zalezy od dziecka jakie bedzie, ja sie nasluchalam i czytalam ze pierwsze miesiace to dziecko tylko je i spi, no wiec moje jadlo ale z tym spaniem to jakos mu nigdy nie wychodzilo :laugh2::laugh2::laugh2: mam pieciolatka a mowie ze ja jeszcze nie zdazylam sie odespac po dziecku bo moj mlody codziennie 5-6 wstaje :laugh2:
Moj mial tez spore kolki i dosyc dlugo wiec to byl cos co mnie zniechecilo na dlugi czas do posiadania kolejnego dziecka :-D
 
Na pewno będzie! Mi lekarz nie chciał dac zwolnienia :/ wystawił mi tylko zaświadczenie do pracy... Także muszę po zwolnienie iść jutro do rodzinnego tylko nie wiem czy da mi 100%
A dlaczego nie chcą dawać zwolnienia? Już nie pamiętam jak to u mnie było te prawie 8 lat temu. To od którego tygodnia można dostać zwolnienie od ginekologa?
 
Na pewno będzie! Mi lekarz nie chciał dac zwolnienia :/ wystawił mi tylko zaświadczenie do pracy... Także muszę po zwolnienie iść jutro do rodzinnego tylko nie wiem czy da mi 100%
Dziwny ten Twój lekarz. U mnie padło pytanie jak pracuje, powiedziałam zgodnie z prawdą że na 3 zmiany i w chłodni więc nie było problemu ze zwolnieniem. Ty z tego co panie pracujesz w policji? Tym bardziej powinno być L4. Ja wiem, że ciąża to nie choroba, ale są pewne granice, np. Nie wyobrażam sobie w ciąży jeździć do pracy na nocki
 
Dziwny ten Twój lekarz. U mnie padło pytanie jak pracuje, powiedziałam zgodnie z prawdą że na 3 zmiany i w chłodni więc nie było problemu ze zwolnieniem. Ty z tego co panie pracujesz w policji? Tym bardziej powinno być L4. Ja wiem, że ciąża to nie choroba, ale są pewne granice, np. Nie wyobrażam sobie w ciąży jeździć do pracy na nocki
Według mojej ginekolog mogę normalnie pracować :) to nic ze mam w pracy dużo stresu i do czynienia z różnymi ludźmi również z różnymi chorobami... Ze z niektórymi trzeba się szarpać, że ktoś może mnie uderzyć czy kopnąć w brzuch... Nie da mi zwolnienia i tyle :) dała mi tylko zaświadczenie ale już wiem że z ulicy mnie nie zdejmą, jedyne co to nie będę miała nocek
 
hehehe to napewno duzo zalezy od dziecka jakie bedzie, ja sie nasluchalam i czytalam ze pierwsze miesiace to dziecko tylko je i spi, no wiec moje jadlo ale z tym spaniem to jakos mu nigdy nie wychodzilo :laugh2::laugh2::laugh2: mam pieciolatka a mowie ze ja jeszcze nie zdazylam sie odespac po dziecku bo moj mlody codziennie 5-6 wstaje

No nie pocieszylaś mnie :D o te poranki to się bardzo nie martwię, bo mój maz bardzo wcześnie wstaje i tu mu nie odpuszczę ;)

mam pieciolatka a mowie ze ja jeszcze nie zdazylam sie odespac po dziecku bo moj mlody codziennie 5-6 wstaje
Może i nie odespalas, ale przynajmniej już jesteś przyzwyczajona :p
 
Witam wszystki nowe mamusie:) Coraz nas więcej. Ciekawa jestem co ja w poniedziałek zobaczę. Co do piersi to też mnie tak bolą że masakra. A brzuch to mam chyba na 4 miesiąc.
 
To ja mam luksus. Synek ok 21 zasypia ok 8 wstaje i po 11 drzemka na 2-3h :) i od kad ma 14msc nie budzi sie na jedzenie. Potrafi tylko w nocy przetransportować sie do nas :) no i chyba ze chory jest albo zab akurat idzie to wtedy w nocy jeczy. Ale mnie budzi kazdy wydany przez niego dzwiek.

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Brazowooka trzymam kciuki za 2krechy
Sylviia gratuluje takiego widoku. Widzisz, nie bylo czego sie bac
Mama_zuzanki i shemshi witamy :)
Martula bol piersi pewnie minie za jakiś czas by najmniej u mnie chwilowo spokoj



Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry