reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

@Flower @ miałam 1.05 :)
Termin porodu mam na 5 lutego :)

No to naprawde fajnie ze bylo widac juz wszystko , ja mialam 26.04 i jeszcze nic nie widzialam :(
ale fakt ze sprzet u mojej gin jest hmmm nie najnowszy ze tak to ujme

kurcze większość z was ma już dzieci. Przynajmniej wiecie czego się spodziewać :) ja się trochę obawiam tego przewrotu w życiu.

Spokojnie, ja przerabialam to 5 lat temu i wszystko dla mnie znowu bedzie nowe :) a przewrot w zyciu... oj bedzie :) zawsze kazdy mowi ze dziecko zmienia wszystko i niby kazdy o tym wie, ale dopiero jak dziecko sie pojawia mozna zrozumien Jak Bardzo Zmienia :laugh2::-p:-p:-p
 
reklama
Spokojnie, ja przerabialam to 5 lat temu i wszystko dla mnie znowu bedzie nowe :) a przewrot w zyciu... oj bedzie :) zawsze kazdy mowi ze dziecko zmienia wszystko i niby kazdy o tym wie, ale dopiero jak dziecko sie pojawia mozna zrozumien Jak Bardzo Zmienia :laugh2::-p:-p:-p

Właśnie ja mam takie poukładane życie, wolność, robię co chce i kiedy chce - wiem że to się skończy i trochę mi smutno. Ale wiem, że dziecko to też radość. Żałuję czasem, że nie zdecydowałam się jak miałam dwadzieścia kilka lat :)

A ja bardzo lubię słuchać jak się zmienia życie. Możesz spróbować opisać, za 8 miesięcy zweryfikuje :D
 
No ja tez sie balam ze sie nie wbije z terminem tak jak sobie wymyslilam, ale o dziwo sie udalo i tylko zeby tak zostalo!
Ja w maju troszkę się zniechecilam i jakoś nie liczyłam na to że się uda. A jednak... Mój M wieczny optymista powiedział mi dzisiaj że on pod skórą czuł że to będzie nasz czas ☺ Chciałam urodzić dzidzie tak między lutym a majem ☺ Wszystko wskazuje na to że tak będzie, chyba już innej opcji nie biorę pod uwagę U każdej z nas musi być dobrze ☺
 
Ja ogólnie jestem pierwszy cykl po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych. Mój Gin powiedział żeby starać się od razu, większe szanse. I tak naprawdę nie wiem czy zrobić test już pojutrze bo tak powinnam dostać @ w przerwie w tabletkach czy coś mi się poprzestawialo. Czuję się dziwnie albo mam zachcianki albo nie mogę patrzeć na jedzenie, senność i okropne zmęczenie, Zadyszka po przejściu 100 metrów. Niby dwie ciąże za mną, ale tamte nie planowane więc nie denerwowalam się aż tak bardzo.
 
No i po wizycie :) piękny 3,3 cm pęcherzyk :) a w nim ciałko żółte :)
Super, który to tydzień? :)

Jak mnie piersi bolą, masakra! W dzień jak są uwięzione w staniku to spoko, ale jak tylko ściągnę to czuję jak bym miała dwa kamienie [emoji28] poza tym już mi urosły, aż się boję co to będzie później [emoji33]
 
reklama
Do góry