reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
To tak, jak u mnie gdy okaże się, że jest ciąża. :)

Mnie w pracy tak mocno zaczął boleć brzuch. Ból jak na @. Masakra. Teraz na szczęście przeszło. Jutro z rana kupuję test i robię.

Ja zawsze sobie obiecuje że nie będę robić wcześnie testu bo wiem że jeśli wyjdzie pozytywny będę się dłużej stresowała ale i tak zawsze robie... Trzymam kciuki za 2 kreski :)
 
No i po wizycie :) piękny 3,3 cm pęcherzyk :) a w nim ciałko żółte :)

Super wieści!!!
85993e3kxnm3ldqi.png
 
Witajcie Dziewczyny.
Tak jeszcze nieśmiało i troszkę niepewnie chciałabym się z Wami przywitać. Dzisiaj miałam termin @, nie przyszła więc nie doczekałam jutra i po południu zrobiłam test. No i wyszła delikatna druga kreseczka. Ech, moja radość jest ogromna ale podszyta jeszcze lękiem. Pojutrze zrobię kolejny test z samego rana.
A teraz troszkę o sobie.
Jestem szczęśliwą mama 7 letniej Zuzanki.
Z mężem dość długo zwlekaliśmy z podjęciem decyzji o drugim dzidziusiu. Za trzy dni kończę 35 lat więc potwierdzenie ciąży byłoby najwspanialszym prezentem.
Z całego serca gratuluję Wszystkim Mamusią które już są pewne swojego Cudu.
 
Ja to nie wiem dziewczyny czy tak naprawdę chcę do Was dołączyć. To by była moja trzecia ciąża i tej w ogole nie planowaliśmy. Owszem chcemy mieć trzeciego maluszka, ale nie teraz. Więc póki co mam mieszane uczucia.

Mysle ze pierwsze wrazenie jest napewno niepewnosc, ale jesli okaze sie ze jutro zobaczysz dwie kreseczki to za kilka dni przyzwyczaisz sie do tej mysli i zobaczysz ze bedzie dobrze :)

I ja właśnie dziś zrobiłam test ;)
Wiec się witam :) jest to 3 ciąża

witam i spokojnych i dlugich 9 miesiecy :)

Dziewczyny właśnie sobie zdałam sprawę z tego że żaden lekarz którego wczoraj odwiedziłam nie mówił nic o kwasie foliowym... brać, nie brać? Wcześniej nie brałam bo już straciłam nadzieję.. i nie wiem teraz...

Mi juz przy tel jak sie rejestrowalam pytala czy biore kwas, wczoraj na wizycie znowu i nawet dostalam od gin duze opakowanie :)

Beta hcg w ciągu 6 dni urosła mi z 343,4 do 4281 to chyba dobry przyrost?

Pieknie :) :) :)

Hej! Dołączam do was z terminem 14 lutego. Z @ wychodzi mi dzisiaj 5 tydz ale, że mam długie cykle to tak naprawdę jestem wcześniej ;). Jedna ciążę straciłam więc teraz jestem w stresie a na lekarza jeszcze za wcześnie. Jutro powtarzam HCg i już będę coś wiedziała. W dodatku jestem przeziębiona więc tym bardziej mam stres :(

Witaj, i spokojnie, teraz musi byc juz dobrze! Ja swoja pierwsza ciaze tez stracilam wiec wiem ze przy drugiej ten stres jest okropny ale musimy wierzyc ze kazdej z Nas sie uda :)

Mamuśki czy macie wrażenie że macie większy brzuch? Ja sie czuję jak słoń dosłownie jakos mi tak ciężko..
Mamusie w trzeciej ciazy. Powiedzcie mi czy w drugiej jakos szybciej bylo po was widac ciaze? Chce ukrywac sie jak najdluzej a w lipcu mam isc ma wesele kuzyni i nie wiem jak to bedzie z brzuchem

hehehe ja tez czuje ze mam taki nabrzmialy i nie jestem w stanie go wciagnac jak wczesniej :laugh2::laugh2::laugh2:


Cześć dziewczyny, jestem nowa oczekująca na pojawienie się dwóch kreseczek, do spodziewanej @ jeszcze dwa dni, więc chodzę jak na szpilkach,. Jeżeli się uda to będzie moja 3 ciąża, w domu dwie córcie 6 i 4. Termin jak coś na 18.02. Czekamy. Pozdrawiam i gratuluję tym które już pewne maleństwa

witamy, i o prosze kolejna z trzecim dzieciaczkiem :)

No i po wizycie :) piękny 3,3 cm pęcherzyk :) a w nim ciałko żółte :)

SUUUUUUPERRRRR!
a kiedy mialas osatnia @?
 
reklama
Witaj, i spokojnie, teraz musi byc juz dobrze! Ja swoja pierwsza ciaze tez stracilam wiec wiem ze przy drugiej ten stres jest okropny ale musimy wierzyc ze kazdej z Nas sie uda

Dzięki Flower :) oj już jestem spokojniejsza, co ma być to będzie i tak nie mam na to wpływu. Najwyżej będę rodzić w lecie a nie w zimie :p
 
Do góry