reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Hej witam się. My wczoraj skręcaliśmy szafę do przedpokoju a później rozpakowywaliśmy rzeczy więc dziś znów cała godzinę drogi do pracy próbowałam nadrobić to co tu napisałyście :p co do gotowania to u nas na zmianę gotujemy i są dania które ja robię lepiej ale jest też sporo takich które są specjalnością Męża ;) częściej ja gotuje ale tylko dlatego że wcześniej wracam pracy i jestem głodna :D chyba że robimy coś wieczór na następny dzień to wspólnie :) no i sprzątamy razem więc taki układ nam pasuje :)
 
Hej dziewczyny, gratuluje wszystkich dobrych wieści, które podczytywałam w międzyczasie, mój synek choruje coś ostatnie dni, a dzisiaj urodziny ma 5 :) także ja tylko na chwilkę z pytaniem, poratujcie mnie, co na krwawiące i bolące dziąsła?? W tamtej ciąży mnie to ominęło, w tej trochę na początku dokuczało, ale płukanie szałwią pomagało, a teraz coś nie bardzo, jakieś bezpieczne leki?
Miłego dnia:biggrin2:
 
Dzień dobry Mamuśki :) dzień jak co dzień się zapowiada... Ogarnięcie mieszkania i znowu leżenie plackiem.. póki co dzieciaki są głodne, idziemy coś wszamać :) a co do tych snów, też macie takie realne żywe sny?
 
Dzień dobry. Ja już odwiozlam dziecko do szkoły, zjadłam śniadanie i piję kawę. Bardzo lubię kawę a teraz wyjątkowo smakuje mi czarna i sypana. Jestem od jakiegoś czasu na zwolnieniu i powiem wam że dopóki były wakacje to ten czas jakoś inaczej plynal, byłam i rodzinki, spędzałam więcej czasu z młodym a teraz jakos mi dziwnie w domu. Brakuje mi tej aktywności zawodowej i towarzystwa z pracy. Echhhh jakoś nie umiem się odnaleźć.
 
Dzień dobry,

Amelka już w szkole, pranie wstawione, czekam na zapiekanki, które właśnie wstawiłam do piekarnika i zaległym na kanapie z telefonem i Wami "w ręce" [emoji6]

@asieek ja jakoś ostatnio mniej czuje [emoji30]

@Miś-owa może jakoś "dziwnie" spisz? I stad tem ból

@martula1985 jeszcze zdążasz pobiegać i to podwójnie [emoji12]...korzystaj

@marudka współczuje krwawiących dziąseł...ja tez nie miałam w pierwszych ciążach, myślałam, ze teraz niestety mnie to spotka, ale minęło...któraś z dziewczyn pisała kiedyś o jakiejś paście do zębów. I kochana sto lat dla synka i dla Ciebie, bo przecież to także Twoje święto [emoji254]

@Juliettaaa123 bardzo.

Miłego dnia


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Dzień dobry, miałam okropny sen, coś długiego co chwilę wystawało mu z brzucha i bolało jak diabli, nie mogłam znaleźć męża, pogotowie zaproponowało mi czopka, odmówiłam więc odjechali i znowu to samo, strasznie bolało u znowu wystawało i znowu nie mogłam znaleźć męża, nikt mnie nie słuchał, znowu szpital, leżałam na podłodze na korytarzu i nikt nawet nie zwracał na mnie uwagi i bardzo bolało. W końcu krzycząc i wołając usłyszałam, że i tak dziecko ma za mało tlenu... Sen był tak mocny i głęboki, że nawet słysząc synka nie umiałam obudzić się, nie potrafiłam. Jak już otworzyłam oczy poczułam paskudny ból w tym samym miejscu co w tym śnie przez całą noc... :o głowa mi pęka, a żołądek boli z nerwów. Te sny są głupsze niż głupie :(
 
Do góry