reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

@Chrząszczyk kolacja tak, śniadanie chyba nie do końca. A przynajmniej mi ciężko jakoś po 2 parówkach z indyka, bleee.

@Dotkass już się nad tym zastanawiałam. Każda pozycja mi ciężka :( choć fakt - z prawej najgorszej, temu się pilnuje. Czekam już na moją poduszkę.

@marudka sto latek dla Malca.

@Joanka1 z pracą mam to samo. Zaraz dziczeć zacznę. Tam miałam wkoło mnóstwo ludzi. Teraz moje psy, przez większość dnia tylko one. I Wy tutaj. Ale to nie to samo co kontakt na żywo.

@Juliettaaa123 też mam realistyczne sny. Dziś np miałam wizytę u ginekologa. Ale był ktoś inny i nawet usg nie chciała zrobić.

@martula1985 co fakt to fakt. Nabiegasz się dwa razy ;)
 
reklama
@AlexF matko jedyna [emoji33] masakra, współczuje...brzuch to pewnie bolał, bo się spirala podczas tego snu, ale sen przerażający




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Podwójne się nabiegam to może szybciej schudnę [emoji16]
1504682533-aaaaaa.jpeg
 
Mi się śniło, że wstałam rano i w szafach było pusto, zero rzeczy mojego M. W połowie puste mieszkanie i ja sama z brzuchem z bliźniakami. Tak mnie ten sen rozemocjował, że obudziłam się z rykiem i zaczęłam sprawdzać szafy z ciuchami w sypialni.. straszne są te sny.. współczuję je każdej ciężarnej mamie. Mi w większości śnią się koszmary.. :/
 
reklama
Mi się śniło, że wstałam rano i w szafach było pusto, zero rzeczy mojego M. W połowie puste mieszkanie i ja sama z brzuchem z bliźniakami. Tak mnie ten sen rozemocjował, że obudziłam się z rykiem i zaczęłam sprawdzać szafy z ciuchami w sypialni.. straszne są te sny.. współczuję je każdej ciężarnej mamie. Mi w większości śnią się koszmary.. :/
Mi również w większości koszmary. W tym trymestrze. Wcześniej sen jak u szczęśliwego bobasa. Ale mam ogromną nadzieję, że poduszka poprawi jakość snu.
 
Do góry