reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Ale tu apetyt robicie, aż głodna się zrobiłam.
U mnie dzisiaj królował de volail, jutro rosół indyczy, już nie mogę się go doczekać. Będzie na dwa dni ☺️
Co do gotowania, podczas L4 gotuję ja, ale wcześniej gotowalismy z mężem na zmianę, tydzień ja, tydzień on i tak na zmianę. Mój P nie przepada za gotowaniem ale wszystko co robi jest smaczne, z mielone kotlety w jego wykonaniu mniam... Moje się chowają ☺️
 
Witaj,
Gratulacje ☺️ jak mija ciąża w trzypaku?
Jest to moja pierwsza ciąża i mimo, że będą bliźniaki, nie było żadnych wymiotów, żadnych strasznych gorszych dni. Raz lepiej raz gorzej, zdecydowanie ostatnio coraz lepiej. Jesteśmy w 18 tygodniu i w końcu zaczynam czuć, że ktoś w tym brzuchu mieszka :)
 
@gosiunia:) moj tez teraz przytył (brzunio mu rośnie razem ze mną) [emoji12][emoji23]

@Ogien121212 to Ty jak moja mama- nie lubi gotować, a próbować nigdy nie próbuje- a gotuje dobrze...aczkolwiek moj "talent" do gotowania i chęci mam po Babci- uwielbiałam z Nią pichcić- mam nawet zeszyt z przepisami Babcinymi u mojej Mamy w mieszkaniu [emoji2]

@Juliettaaa123 gratulacje, witaj wśród lutowek[emoji6]




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Oprócz na badaniach w poradni wielopłodowej, raczej nie udaje mi się spotkać mamusi 2+ w brzuchu, dlatego się nie dziwię że jestem dopiero druga w trzypaku ;)
 
Jest to moja pierwsza ciąża i mimo, że będą bliźniaki, nie było żadnych wymiotów, żadnych strasznych gorszych dni. Raz lepiej raz gorzej, zdecydowanie ostatnio coraz lepiej. Jesteśmy w 18 tygodniu i w końcu zaczynam czuć, że ktoś w tym brzuchu mieszka :)

Hmmm to Ty bliźniaków oczekujesz, zrozumiałam ze trojaczki


85993e3koj7clzdz.png
 
reklama
Do góry