reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Hej dziewczyny u mnie już po badaniu tsh i bety. Tsh jak wcześniej bylo wysokie tak teraz książkowe. Niestety beta powoli spada. Także duphaston chyba nie potrzebny. Krwawienie tez ustało. Na razie tylko plamienie. Zadzwonię chyba do lekarki ale chyba się nie udało. Poczekam na oczyszczenie i będziemy próbować znowu za jakiś czas. Mam nadzieję, że w końcu nam się uda. Nie można się poddać po jednym razie no nie?
Więc trzymajcie się, opuszczam was również i życzę szczęśliwych rozwiązań....
Przykro mi, skonsultuj jeszcze dalsze postępowanie z lekarzem, betę jeszcze można powtórzyć żeby mieć pewność. Nam też ostatnio wyszło za pierwszym razem, ale radość trwała krótko. Lekarz mnie pocieszył że skoro tak szybko się udało to na pewno uda się raz jeszcze. :)
 
Cieszę się. :) ja dosyć późno zostanę mama, bo mam 31 lat, ale po prostu długo nie miałam instynktu macierzyńskiego. Teraz mam już poukładane życie i myślę że to dobry czas, chociaż czasem żałuję że po prostu nie wpadłam ok 20 ;)


Ja też mam 31 i wcale nie uważam że to pozno:)
 
reklama
Przykro mi dziewczyny trudnych sytuacji :(

Ja tez już sama nie wiem... wczoraj miałam termin @, byłam pewna ze dostane bo miałam wydzieline z niteczkami krwi, potem doslownie ociupine brazowego sluzu i tyle. Rano bardzo duzo żółtego śluzu :/ nie wiem co to wróży :/
 
Do góry