reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Przykro mi dziewczyny trudnych sytuacji :(

Ja tez już sama nie wiem... wczoraj miałam termin @, byłam pewna ze dostane bo miałam wydzieline z niteczkami krwi, potem doslownie ociupine brazowego sluzu i tyle. Rano bardzo duzo żółtego śluzu :/ nie wiem co to wróży :/
Tak może być w terminie okresu nie jest to nic niepokojącego :) Zrób test za jakieś 2 dni jak nie dostaniesz @.

Co do tego kwasu foliowego to nie zdziwie się jak lekarze mają takie pojęcie o mutacji jak o leczeniu tarczycy...Czarnogród...

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Przykro mi dziewczyny trudnych sytuacji :(

Ja tez już sama nie wiem... wczoraj miałam termin @, byłam pewna ze dostane bo miałam wydzieline z niteczkami krwi, potem doslownie ociupine brazowego sluzu i tyle. Rano bardzo duzo żółtego śluzu :/ nie wiem co to wróży :/

Zrób betę będziesz wszystko wiedzieć.
 
Dziewczyny, sporo zależy od rodzaju mutacji i od tego ile wynosi homocysteina, bo to ona jest tu kluczowa i cały czas trzeba ją obserwować. I zachować zdrowy rozsądek, a nie popadać ze skrajności w skrajność i oskarżać o ciemnogród, bo badania są rożne, w zależności od tego jaki koncern je sponsoruje ;-). Nie wierzcie ślepo w to co jest napisane, sprawdzajcie jakie macie wyniki przy braniu jakichś leków, suplementów i bedzie dobrze :-). Ja kontroluję zarówno homocysteinę, jak i kwas foliowy, witaminę b12 i widzę jak to, co biorę ma na to wpływ, a uwierzcie mi, że długo to testowałam :).

Miłego dnia lutówki!
 
Ja jadę zaszczepić dziecko na odre swinke i rozyczke z 3 letnia odsuwa. Stres jak 150!

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja jadę zaszczepić dziecko na odre swinke i rozyczke z 3 letnia odsuwa. Stres jak 150!

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom

Też mamy obsuwę, ale teraz w ciąży nie będę szczepić na bank


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

f2w33e3kaecxqxsl.png

mhsv3e5e6jjcv2wd.png

3nr50tsdor35ph2b.png

kjmne6ydff517wxw.png
 
Mnie już sanepid ściga. A chce mieć z głowy przed przedszkolem. Zaraz będę mieć od nowa ten stres...

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@gosiunia dzis fizycznie rowniez klapa. Bola mnie plecy, wymiotuje i mam niskie cisnienie 94/67 a puls 55:/ czuje sie ogolnie rzecz biorac źle.. Maz dzis wyreczyl w robieniu obiadu ale zaraz idzie do pracy i zostaje z lobuzem sama w domu a nie moze zrozumiec czemu nie biore go na rece :( nawet pranie robi i pomywa
Plamienie praktycznie ustalo. Czasem jakies brazowe grudki sa tylko. Strasznie sie stresuje wizytta jutrzejsza..
 
Do góry