reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Cześć Dziewczyny. Ja znowu mam doła, teściowa mnie wkurza, mąż poza domem, boli mnie dupsko od leżenia i wkurzają mnie muchy. Dobijcie mnie [emoji24]

Ojej, Kochana strasznie Ci współczuje...może to tylko dzisiejszy taki dzień- oby. A co ta Twoja teściowa wymyśliła? Wygadaj się, może lepiej się poczujesz [emoji6]


85993e3koj7clzdz.png
 
reklama
Laski, Wam tez chce się cały czas pic ? Bo ja cały czas z butelka wody i pije i pije jak wielbłąd a napić się nie mogę.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
A mi tylko kwaśne najchętniej to bym sok z ogórków Piła ale zgaga blee wiec pije sok pomarańczowy zapukam woda hehe :) chociaż ostatnio cola zero tez za mną chodziła taka zimnaaaa :)))


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry