reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
A propo cytrusów wczoraj poprosiłam męża żeby kupił mi pomarańcze i brzoskwinie.. przywiózł grejpfruty i śliwki [emoji23]

Hahaha...zapamiętał dwie rzeczy? Zapamiętał...szkoda tylko ze nawet pierwsza litera się nie zgodziła [emoji12][emoji23][emoji23][emoji23]


85993e3koj7clzdz.png
 
Hahaha...zapamiętał dwie rzeczy? Zapamiętał...szkoda tylko ze nawet pierwsza litera się nie zgodziła [emoji12][emoji23][emoji23][emoji23]


85993e3koj7clzdz.png
Stwierdził że tak było opisane [emoji23] rozumiem pomylić pomarańcze z grejfrutem, ale brzoskwinie i śliwki? [emoji16] ja chyba zacznę mu zdjęcia wysyłać co ma kupić [emoji12]
 
Cześć Dziewczyny. Ja znowu mam doła, teściowa mnie wkurza, mąż poza domem, boli mnie dupsko od leżenia i wkurzają mnie muchy. Dobijcie mnie [emoji24]
Daj spokój. [emoji4]Wyłąź z tego dola. Olej teściowa.[emoji36] Pociesze Cię, że dupsko to boli mnie nawet jak nie leżę. [emoji12]Za długo jak sobie pochodze to tez nie jest fajnie.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A propo cytrusów wczoraj poprosiłam męża żeby kupił mi pomarańcze i brzoskwinie.. przywiózł grejpfruty i śliwki [emoji23]
No, tak prawie mu się udalo[emoji38] Brzoskwinie można na upartego podpiąć pod śliwke, a pomarańcza pod grejpfruta...maczanego najwyżej w cukrze[emoji2]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej Dziewczyny.
U mnie czas napiętej atmosfery. Zuza idzie do pierwszej klasy, ech. Dzisiaj rozpoczęcie roku i już był płacz. Zastanawiam się co będzie jutro i jak ja ją w tej szkole zostawię. Teraz siedzi i ciągle mi mówi że ona strasznie się boi tej szkoły i jutrzejszego dnia. Aż mi się samej chce płakać :no:
 
reklama
@mama_zuzanki przykro mi...ja nie wiem co to znaczy, bo moje dziewczyny to takie cygańskie dzieci, ze zawsze chętnie...współczuje, może spróbuj Ją przekonać, ze pozna nowe koleżanki, będzie jeździła na wycieczki, będzie dużo ciekawych zajęć i na pewno nie jest sama, bo pewnie cześć z koleżanek tez się obawia i może niech będzie tą silną, która pierwsza wyciągnie rękę


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry