reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Otworzyłam wątek lista wyprawkowa, mogłam o czymś zapomnieć, lub celowo pominąć...uzupełnijcie jak coś...na pewno pomoże to pierworodkom [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Na pewno się przyda :) jak ja wydrukowałam mężowi listę - wyprawkę dla bliźniąt to osiwiał... [emoji23]
 
Fajny pomysł z listą. Dobrze wiedzieć mniej-więcej ile czego. :)

Za stanie jeszcze torba do szpitala ;)

Dla mamy tez jest lista [emoji6] do tego dodaj jeszcze kosmetyki, ładowarkę, szlafrok, kapcie, telefon i dokumenty i masz torbę dla siebie a i ręczniki ze dwa


85993e3koj7clzdz.png
 
Cześć,
Czy mnie też uda się jeszcze zgłosić? Z góry dzięki!
Co do pieluch to wielorazowych nie uzywałam bo straszny ze mnie leń. Co do jednorazowych to warto jednak z kupnem wiekszej ilości poczekać aż Maluch się urodzi. Ja miałam sporo pampersów klasycznych (zielonych) i niestety wszystkie musiałam pooddawać bo Mała była uczulona. Probowałam Dady bo mają super opinie ale wszystko nam wyciekało (córka byla szczupla i długa). Skończyło się na pampers premium i uzywamy ich juz 2,5 roku. :laugh2: Mała chyba nigdy nie miała oparzenia. Uzywalismy zawsze Linomag zielony i duzo wietrzenia.
 
Dla mamy tez jest lista [emoji6] do tego dodaj jeszcze kosmetyki, ładowarkę, szlafrok, kapcie, telefon i dokumenty i masz torbę dla siebie a i ręczniki ze dwa


85993e3koj7clzdz.png
To w zasadzie się w większości się pokrywa ,ale warto zerknąć na stronę szpitala gdzie się będzie rodzić, na pewno jest lista co trzeba zabrać
 
To w zasadzie się w większości się pokrywa ,ale warto zerknąć na stronę szpitala gdzie się będzie rodzić, na pewno jest lista co trzeba zabrać

Zgadza się...niektóre szpitale Maluszki od urodzenia do wyjścia ubierają w swoje ubranka...zatem dla Maluszka trzeba tylko mieć pieluszki, Ew smoczek i butelkę...ubranka dopiero na wyjście, ale co szpital to obyczaj


85993e3koj7clzdz.png
 
reklama
Otworzyłam wątek lista wyprawkowa, mogłam o czymś zapomnieć, lub celowo pominąć...uzupełnijcie jak coś...na pewno pomoże to pierworodkom [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Oooo to to to tego właśnie było trzeba kochana [emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry