reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Mnie w szpitalu poinsruowali, żeby skórę nawilżać, a sudocrem wysusza i jego stosować jak odparzenia właśnie robią się, a na codzień nawilżać i ja smarowałam małego maścią Alantan Plus, często jak był malutki, a tak to wierzyłam, teraz młody ma 17,5 miesiąca i na noc delikatnie mu smmaruję pachwiny i miejsca newralgiczne:biggrin2:

Co do pieluch to ja używałam Dada z Biedronki, ostatnio używam Pampersów bo udało mi się kupić w dobrej cenie jak była promocja z Rossmannie :biggrin2: ale już od kolejnej mamy słyszę, że te z Lidla są fajne. My jakoś w Lidlu nie robimy zakupów, Alle muszę wybrać się po te pieluszki na próbę :)
 
reklama
Każda i tak będzie musiała wypróbować na swoim Maluszku...dlatego moja rada nie kupujcie za dużo pieluszek tej samej firmy na początek. Nam np Dada kompletnie nie podeszły, ale tak jak mówię- każdy musi wypróbować by zadecydować [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Kochane pamiętajcie z WZ i o mnie. Bo w tabelce siebie nie widzę.

Pieluszki... dobrze poczytać co tam się u Was sprawdziło. W życiu tylko raz zmieniłam pieluszke kilku dniowemu oseskowi. A spocilam się przy tym... Z nerwów, że popsuje.
 
Kochane pamiętajcie z WZ i o mnie. Bo w tabelce siebie nie widzę.

Pieluszki... dobrze poczytać co tam się u Was sprawdziło. W życiu tylko raz zmieniłam pieluszke kilku dniowemu oseskowi. A spocilam się przy tym... Z nerwów, że popsuje.

Zostałaś zgłoszona [emoji16]


85993e3koj7clzdz.png
 
O mnie tez nie zapomnijcie :)

Ja tez chciałam robić zapasy pampersow ale mój M tez powiedział ze nie ma sensu bo nie wiadomo jakie przypasuja wiec odpuściłam :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Słuchajcie, głupie pytanie, ale co rozumiecie dokładnie pod pojęciem "wietrzenie"? ;)
W sensie, że taki noworodek ma leżeć czy być noszony/przytulany bez pieluchy? Chodzi mi o to jak fizycznie/technicznie to robicie ;)
 
reklama
a pieluszki ja na poczatek kupilam pampersa, a potem probowalam inne Dada 12 lat temu byly chyba gorsze, bo pamietam ze mialy taka ceratke i mojemu najtarszemu zalatwily pupe, a teraz korzystalam czasem ,nie maja juz tej ceraty, nic sie nie dzialo. Mi w aptece na konkretne odparzenia polecila pani farmaceutka clotrimazolum masc (te samą na kobiece sprawy intymne no bylam zdziwiona)i tormentiol ale to juz jak naprawde dziecko ma pupe porzadnie odparzoną
Mam pytanie czy z piersi wam juz ulatuje pokarm? ja cos mam szybko tym razem juz sie pokazał od paru dni, moze dlatego ze ja jeszcze pare mcy temu karmilam.
 
Do góry