reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
a pieluszki ja na poczatek kupilam pampersa, a potem probowalam inne Dada 12 lat temu byly chyba gorsze, bo pamietam ze mialy taka ceratke i mojemu najtarszemu zalatwily pupe, a teraz korzystalam czasem ,nie maja juz tej ceraty, nic sie nie dzialo. Mi w aptece na konkretne odparzenia polecila pani farmaceutka clotrimazolum masc (te samą na kobiece sprawy intymne no bylam zdziwiona)i tormentiol ale to juz jak naprawde dziecko ma pupe porzadnie odparzoną
Mam pytanie czy z piersi wam juz ulatuje pokarm? ja cos mam szybko tym razem juz sie pokazał od paru dni, moze dlatego ze ja jeszcze pare mcy temu karmilam.
Pisałam właśnie kilka dni temu, że u siebie zauważyłam taki przezroczysty płyn.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny! A ja właśnie zjadłam dwa kawałki pizzy, na pewno pomoże mi to na refluks :dry: Coś ostatnie dwa dni kłuje mnie a to z lewej a to z prawej, jakby jajniki, raz lekko, raz bardzo mocno, ale nie do końca, nie wiem co to może oznaczać, mam nadzieję, że nic złego :eek: W poniedziałek byłam na wizycie, było ok, kłucie zaczęło się po, więc jestem głupia :oo2: Łożysko nadal źle wygląda, a płci nadal nie znam, tylko ja jestem taka niedoinformowana tutaj :sad:Jak macie jakiś wątek, na którym można wyżalić się bez obawy, że przeczytają to np ludzie z pracy, to jestem chętna jeśli mnie wpuścicie ;)
Co do pieluszek, stosowaliśmy na dzień dada, na noc pampers (te zielone, raz spróbowaliśmy pomarańczowych i to była porażka) i u nas to się sprawdzało. Przy każdym przewijaniu chusteczki nawilżane z rossmana(różowe) albo hipp, odrobina maści z witaminą A na pupkę i jakiś delikatny kremik eko w pachwinki i nigdy Czaruś nie miał chociażby najmniejszego odparzenia! :biggrin2:
 
@mavika dziś przedostatni dzień? My ma szczęście na początku sierpnia składaliśmy...5 minut i po wszystkim...zero kolejek [emoji6]...wychodzę z tego samego założenia...odcinam się od toksycznych osób, mamy na prawdę garstkę takich znajomych z którymi możemy dzielić się smutkami i radością i wiemy, ze nigdy zawiści z ich strony nie będzie, a zawsze możemy liczyć na pomoc...ale ilu takich ludzi się pozbyłam z mojego otoczenia, którzy byli fałszywi, takie wampiry energetyczne, które wysysaly ze mnie cała radość życia...po spotkaniach z nimi wracałam bez sił, z bólem głowy...masakra



@martula1985 teraz czekają na mnie "Zapisane w wodzie", "Najmroczniejszy sekret" i "Dziewczyny, które zabiły Chloe"...przed Wislocka niemalże połknęłam "Zabijce z sąsiedztwa" i "Dziewczynę z pociągu"... ja jestem z tych kobiet, które zamiast na ciuchy wydają kase na książki (ale to od kilku lat dopiero tak mam)...jak wejdę na stronę Świata Książek zawsze kupuje po 5-6 szt na raz [emoji6]

@luandzia1 gdybym zapomniała (a teraz może mi sie to zdarzyć) wszystkiego najlepszego z okazji 15 rocznicy [emoji182]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Ja do dziś żyłam w przeświadczeniu że do końca września można składać bo nowy okres jest od listopada przecież. I wybierałam się we wrześniu jak Andrzej pójdzie do przedszkola. Ale chyba faktycznie dziś przedostatni.
Co do znajomości ja się w listopadzie przeprowadziłam do innego miasta, co prawda graniczy z moim dotychczasowym w którym mieszkałam od urodzenia, ale nikogo tu nie znam. Mam nadzieję poznać jakieś mamy jak mały zacznie przedszkole.

Dołączam do wielbicielek książek:) czytam głównie kryminały właśnie skończyłam "Paskudną historie" i zaczynam "Zimne ognie". @mama _zuzanki Twoja książkę już zapisałam na liście do kupienia, ma fantastyczne opinie. Jeśli chodzi o czytnik to myslalam o nim, mąż się buntuje na lampkę w nocy, a ja nocą mam czas na czytanie;)
Nigdy nie byłam molem książkowym i mało która książka mnie wciąga. Najczęściej zaczynam i nie dokańczam. A odkąd mam dziecko to już w ogóle nie próbuję nawet bo nie umiem się skupić jak on co 5 min coś ode mnie chce.

Dziewczyny, mam pytanie głównie do już doświadczonych mam [emoji2] co myślicie o pieluszkach wielorazowych? Miałyście, używałyście, polecacie? Oczywiście będę używać pampersow ale myślałam żeby kupić kilka takich w razie czego..
1504085631-aaaaaa.jpeg
Od razu mi się przypomina jak moja mama mi opowiadała jak zostawiała mnie z babcią, szła do pracy, a jak wracała to miała całe wiadro pieluch tetrowych do prania, prasowania, składania i tak dzień w dzień. O nie, nigdy przenigdy i tak dużo roboty jest przy dwójce dzieci.
Co do jednorazowych to próbowaliśmy chyba wszystkich i zawsze wracaliśmy do zielonych Pampersów. Jakiś czas, ale to już duużo później były Dady. Ale moje dziecko sikało w pieluchy w nocy do 4 roku życia więc tylko Pampers robi na takie wielkie dupska :D
 
Oooo dopiero zobaczyłam, że rozmawiacie o kryminałach, które czytam pasjami :-D Właśnie skończyłam nową Sophie Hannah Did you see Melody?, uwielbiam tą autorkę. I kurczę, czy tylko ja wolałam Zaginioną dziewczynę od Dziewczyny z pociągu?? Bo ta druga wcale a wcale nie przypadła mi do gustu...Ale chyba najbardziej Gillian Flynn lubię Mroczny zakątek :biggrin2: Czy któraś z Was też bardzo lubie powieści Ann Cleeves i Tary French? Oczywiście nie wspominam o moim absolutnym numerze jeden Agatha Christie ale to już brzmi tak banalnie...Ale i tak ją uwielbiam i przeczytałam jej wszystkie kryminały i parę romansów pod pseudonimem i się z tym nie kryję :biggrin2:
 
reklama
Do góry