reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Wpadłam tylko na sekundke dać znać ze mamy się dobrze :) jutro wyjaazd wiem kupa roboty jest Pakuje , sprzatam , piore ....
Chcialam sie pochwalic ze od wczoraj czuje kopniaczki Już teraz nie mam wątpliwości ze to dzidziia bo są bardzo wyraźne. [emoji4][emoji4]




Sent from my iPhone using Forum BabyBoom

Zazdroszcze [emoji7]
U mnie poki co nic nie czuje. Doczekac sie nie moge az chlopcy zaczna dawac znac, ze faktycznie istnieja [emoji38]


<< Dwa serca pod sercem [emoji173]️[emoji173]️ >>
 
reklama
@Paraplu, @Martyna natknąłem się na tekst gdzie dziewczyna opisuje jak przetrwać noce, zwlaszcza na początku, gdy się ma bliźniaki. Może Wam się przyda Link do: Mamine Pomysły: Nocne życie rodzinne

I muszę to napisać, bo wcześniej jeszcze nie pisałam, że mamy bliźniaków ( i większej ilości dzieci na raz) uważam za bohaterki :-)

Napisane na E6883 w aplikacji Forum BabyBoom

Przeczytalam i mi sie slabo zrobilo. Nie wiem czy to bylo Twoim celem [emoji12]
Ale juz od dawna martwie sie nocami bo ja okropnie znosze zarwane noce. Nawet nie chodzi o fizyczne zmeczenie a raczej o to, ze psychicznie zle to znosze. Mam nadzieje, ze nie bedzie tak zle [emoji1]


<< Dwa serca pod sercem [emoji173]️[emoji173]️ >>
 
Oj detektor jeszcze używam bo maluszka tylko czuje jak leżę narazie [emoji4]
W poniedziałek 18 tydzień się zaczyna
Paraplu Oj niedługo i ty poczujesz :) ja chyba 3 dni temu narzekałam ze nic nie czuje :)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Ja to sie w ogole nie znam na ubieraniu dzieci, nawet obcych, wiec czytam Was z zaciekawieniem i chłonę wiedzę :happy2:

Nie wiem jak odróżnić pajacyk od body od śpioszków od kombinezonków :D
Ja mam identycznie! :) Muszę sobie wrzucać w google jak wygląda dany ciuszek haha ;)

Jest to dla mnie całkowita nowość, nigdy nie miałam kontaktu z małymi dziećmi.
 
Haha Telepatycznie ci te kopniaczki wysłałam [emoji8][emoji8][emoji8] tak tak te pukniecia to mini kopniaczki :)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
Ooo jaaaa ale to dziwne uczucie [emoji38]
To raczej nie gazy bo kompletnie inaczej czuje gazy. A to bylo 5 wyraznych pukniec w jednym miejscu.
A pozniej takie delikatniejsze ale tez w tym samym miejscu.

Ja mam identycznie! :) Muszę sobie wrzucać w google jak wygląda dany ciuszek haha ;)

Jest to dla mnie całkowita nowość, nigdy nie miałam kontaktu z małymi dziećmi.
To jest banalnie proste :) nigdy dzieci nie mialam i wystarczylo pare min. na allegro abym ogarnela nazwy i co jest co :)




<< Dwa serca pod sercem [emoji173]️[emoji173]️ >>
 
@Paraplu bałam się, że może to wywołać takie uczucia, ale stwierdziłam, że warto przeczytać. Pamiętam, że ja nadtawiałam się na masakrę a w sumie nie było aż tak źle, chyba lepiej w tą stronę.

Napisane na E6883 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To jest banalnie proste :) nigdy dzieci nie mialam i wystarczylo pare min. na allegro abym ogarnela nazwy i co jest co :)




<< Dwa serca pod sercem [emoji173]️[emoji173]️ >>

Pewnie tak jest, ale jak już piszecie o tym jak ubierać, co pod spód, co na górę, to już wydaje mi się kosmos ;)
Ja jeszcze nie znam płci, to raz, a dwa.. trochę boję się zacząć kupować jakiekolwiek ciuszki. Chyba jeszcze trochę poczekam.
Ale czytanie i pisanie z Wami powoli sprawia, że ciemne myśli i lęk się oddalają :)
 
reklama
Optymistyczny akcent.

FB_IMG_1503776907877.jpg
 

Załączniki

  • FB_IMG_1503776907877.jpg
    FB_IMG_1503776907877.jpg
    20,2 KB · Wyświetleń: 245
  • FB_IMG_1503776907877.jpg
    FB_IMG_1503776907877.jpg
    20,2 KB · Wyświetleń: 63
Do góry