reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Dzień dobry!

Obudziłam się bardziej zmęczona, niż się kładłam. Śniło mi się, że brałam udział w konkursie na Miss Brzucha Ciężarnych, a jako, że mojego brzucha nie ma, to wszyscy mnie gonili do załatwiania różnych rzeczy. I mnie to bardzo wymęczyło ;)

Was też już nie bolą tak piersi?
Czasem jeszcze bolą, szczególnie jak się w nocy źle przekręcę na bok.
A moje już w sumie nie bolą, tylko rano ewentualnie, a rozmiar z A przeszedł na niewielkie B. :/ Boję się, że nie będę mogła karmić przez tą moja niekobiecą urodę:p
Podobnież statystycznie rozmiar piersi nie ma znaczenia (tak mnie uczyli na studiach). Ale to chyba kwestia tak indywidualna że trudno przewidzieć. W każdym razie nie ma co się martwić na zapas :)
Tak, są powiększone i ciezsze ale nie bola. Wyczytałam ostatnio w aplikacji, że około 15-16 tyg może wydobywać się już siara. Z ciekawości nacisnelam i faktycznie coś mi tam ciutkę leci przezroczystego.
U mnie takie coś leci od wielu lat, miałam problemy z prolaktyną. A w ciąży jakoś przestało :)
 
reklama
Witajcie Dziewczyny.
U mnie jakoś dzisiaj bez sił i to będzie chyba dzień lenia.
O 7 rano dostałam wiadomość od przyjaciółki że zobaczyła na teście dwie kreseczki. Ach jaka była moja radość :tak:
Dzisiaj zaczynamy 15/16 tydzień :biggrin2:
No nic, lecę się trochę ogarnąć ;)
Miłego dnia Kochane :-) :)
 
Wlasnie mi się przypomniało, że śniło mi sie całą noc że jadłam duże pączki :D sny są bardzo bardzo wyraźne, najczęściej niemile ale dziś nie tak źle ;)
Moj plan ambitny jest na dzis a co z niego wyjdzie to zobaczymy..


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Chyba tym ambitnym planem nie będzie konsumowanie dużych paczuchow.[emoji12]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry dziewczyny :-) dziękuję wszystkim za slowa wsparcia. Właśnie siedzę w poczekalni i czekam. Serce wali coraz szybciej :-)

Moja coreczka urodziła się tydzień po terminie, 58 cm i 3750 a wydawała się taką kruszynką, ciężko mi było wyobrazić sobie że mogą być mniejsze dzieci.

Jak myślicie, mam kombinezon rozm. 68 kupować mniejszy czy ten wystarczy? Obstawiam, że kolejne dziecko będzie podobne gabarytowo.

Napisane na E6883 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chyba tym ambitnym planem nie będzie konsumowanie dużych paczuchow.[emoji12]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Nie ukrywam, że może się tak skończyć :D
Na razie juz trochę spakowałam i wstawiłam 3 prania. Wolę nie zostawiać tego na ostatni dzień bo moze sie bede zle czuła i bede musiała leżeć, wiec wole działać póki chodzę.
 
Cześć Kochane,

Pogoda cudna, ale nie wiem czy to przez tą nagła zmianę pogody tak mnie głowa dziś boli (?)...masakra...rano zjadłam śniadanie i poszłam dalej spać. Mimo wszystko korzystam z pogody i trzecie pranie już się robi. Ma zewnątrz schnie w moment [emoji16]

@Ritta2014 zdrówka dla dzieciątka, oby nic się nie rozwinęło

@Antimatter Hahaha, niezły sen

@Dott30 to zależy, myśle ze lepiej większy bo i tak pod kombinezon jeszcze coś będziesz ciepłego zakładała

Miłej soboty Kochane

PS pisałam wczoraj do adminki, miała problem z netem, czekam nadal na odp od Niej (w sprawie WZ)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny, u mnie pada, głowa mi pęka i próbuję ululać synka na drzemkę :)

Kochana jesteś
emoji182.png



16ud3e3kpztre1wh.png
Dzięki, poprostu szczera :)

Witajcie Dziewczyny.
U mnie jakoś dzisiaj bez sił i to będzie chyba dzień lenia.
O 7 rano dostałam wiadomość od przyjaciółki że zobaczyła na teście dwie kreseczki. Ach jaka była moja radość :tak:
Dzisiaj zaczynamy 15/16 tydzień :biggrin2:
No nic, lecę się trochę ogarnąć ;)
Miłego dnia Kochane :-) :)
Cudowna wiadomość z samego rana:) na każdego przychodzi czas, moja przyjaciółka stara się już bardzo długo i mam nadzieję, że tez pewnego ranka dostanę taką wiadomość :)

Miłego dnia dziewczyny!
 
Więc witam się i ja.

Właśnie wróciłem z szpitala w którym zamierzam rodzić. Był dzień otwarty a moja funfela w pierwszej ciąży chciała zobaczyć. Tak więc zwiedziłyśmy oddział. I było losowanie prezentów. Wylosowałam paczuszkę w której był kocyk, butelka lovi, smoczek lovi, frida do katarku i inne próbki. Ogólnie zajeło nam to 1,5 godziny ale lekarze i pielęgniarki wszystko cierpliwie tłumaczyły i odpowiadały na pytania.
 
reklama
Witam sobotnio i leniwie. Dott30 życzę żeby wszystko skończyło się pomyślnie Co do rozmiaru piersi moja szwagierka ma rozmiar chyba minus A a karmila 3 lata. Piszecie tez o rozmiarach ubranek , trzeba tez patrzeć z jakiej firmy bo różnice w rozmiarowce są bardzo duże. Moja córka urodzona w listopadzie wagą 2400 miała kombinezon na 56 i był dobry. Starsza urodzona we wrześniu ( czyli nie od początku kombinezon był w użyciu) miała na 68 i on dopiero po pół roku był dobry.
 
Do góry