reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

@mavika i dobrze Cie uczyli. Dzieci nie powinno sie podnosic za nozki :)

Tak niesmialo ogladam sobie bodziaki dzisiaj i chyba zrobie wyprawke w Polsce bo ciuszki duuuuuuuzo tansze. Jak patrze na ceny to 1/4 ceny jaka musze zaplacic w Holadnii.
Wybiore 2-3 sklepy na cala ubraniowa wyprawke, mozliwe, ze na darmowe wysylki sie zalapie przy wiekszych zakupach i mamcia mi wysle do Holandii albo ktos mi przywiezie. Zaoszczedze mase pieniedzy [emoji1377][emoji1377]

Mavika pochwal sie co upolowalas!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
@mavika i dobrze Cie uczyli. Dzieci nie powinno sie podnosic za nozki :)

Tak niesmialo ogladam sobie bodziaki dzisiaj i chyba zrobie wyprawke w Polsce bo ciuszki duuuuuuuzo tansze. Jak patrze na ceny to 1/4 ceny jaka musze zaplacic w Holadnii.
Wybiore 2-3 sklepy na cala ubraniowa wyprawke, mozliwe, ze na darmowe wysylki sie zalapie przy wiekszych zakupach i mamcia mi wysle do Holandii albo ktos mi przywiezie. Zaoszczedze mase pieniedzy [emoji1377][emoji1377]

Mavika pochwal sie co upolowalas!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Kupiłam cudny czerwony kombinezon z Minnie,
1503611069-aaaaaa.jpeg
, jakieś pajacyki (trochę różu jest ale ten odcień jestem w stanie zaakceptować;)), sukieneczke, komplecik. Jutro zrobię zdjęcia bo dziś już idziemy spać. Dobranoc :*
 
[USER=171795 pisze:
@KasiaK89[/USER] matko dobrze, ze na zaden tasak nie upadlas [emoji33] tak nagle Ci sie zrobilo slabo?

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Tak, nagle, stałam w kolejce i było ok, jak przyszła moja kolej dostałam jakiegoś wybuchu gorąca, czarne plamy przed oczami i momentalnie polecialam, nie było czasu na reakcję. Na szczęście szybko doszłam do siebie, a kobiety w kolejce i Pani ekspedientka szybko pomogły☺️
 
A mnie podbrzusze pomimo nospy znowu boli... Stresuje się..
a dzisiaj jak sie czujesz? ogladalam cos wczoraj w lozku lezac na lewym boku zabolam mnie brzuch i zrobila mi sie taka kulka twarda, macica chyba, bo dziecko to napewno nie,, jakbym byla wyzej w ciazy to bym pomyslala no dziecko pupcia sie wypielo, ale to bylo dziwne, bo tylko taka gulka jedna, smiesze musialam wstac pochodzic i jakos minelo.
Ile ty tej nospy zjadlas? moze lepiej zadzwon do ginek lub umow sie dzis na wizyte dla świętego spokoju.
Pisałyscie cos o linea negra ja mam juz od jakichś dwoch tyg, ale w ostatniej ciazy miała bardzo wyrazna i po porodzie dlugoooo mi schodziła myslalam, ze tak zostanie, wiec mozliwe, ze sie pojawia na tym etapie nie za wczesnie najwidoczniej.
Ja ciuszki trzymam po młodszym synku miałam w głowie po porodzie, że chce jeszcze jedno, gdy tylko ujżałam małego podczas cesarki złapało mnie za serce i pierwsza mysl jaka mnie naszła to była
"o Boze jaki on piekny, pragne jeszcze jedno :) i tak zostało mi :) mam tylko nadzieje, ze przy kolejnym porodzie nie wpadnie mi do głowy taka mysl już.
Wózek wszystko mam a jak bedzie dziewuszka to czekac mnie bedzie wymiana garderoby na róz:) co bardzo mnie ucieszy :D
 
Dzień dobry,

Na wstępie miłej pracy pracującym.

Tym cierpiącym bóle, życzę, żeby szybko przeszło.

Ja mam w poniedziałek wizytę, a po wizycie wstępuje do biura (zmieniliśmy, poł roku trwał remont, by było cudownie...a ja nawet nie popracowałam jednego dnia)

@mavika dobrze Cię uczyli, dziecka za nóżki się nie podnosi, podkłada się przedramię pod kolanka i lekko unosi...

Która to kombinezon kupiła??? Śliczny jest...cieplutki taki...a gdzie , bo cholera nie doczytałam, teraz chyba dobry moment na kupno zimowych kombinezonów przed sezonem. Dla mnie to nowość, bo moje dziewczyny wiosenne obie i zimowej wyprawki nie robiłam [emoji12]

No cóż w pierwszej kolejności i tak wyprawka szkolna...a dopiero później dla Maluszka

Miłego dnia Kochane [emoji182]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Dzień dobry,

Na wstępie miłej pracy pracującym.

Tym cierpiącym bóle, życzę, żeby szybko przeszło.

Ja mam w poniedziałek wizytę, a po wizycie wstępuje do biura (zmieniliśmy, poł roku trwał remont, by było cudownie...a ja nawet nie popracowałam jednego dnia)

@mavika dobrze Cię uczyli, dziecka za nóżki się nie podnosi, podkłada się przedramię pod kolanka i lekko unosi...

Która to kombinezon kupiła??? Śliczny jest...cieplutki taki...a gdzie , bo cholera nie doczytałam, teraz chyba dobry moment na kupno zimowych kombinezonów przed sezonem. Dla mnie to nowość, bo moje dziewczyny wiosenne obie i zimowej wyprawki nie robiłam [emoji12]

No cóż w pierwszej kolejności i tak wyprawka szkolna...a dopiero później dla Maluszka

Miłego dnia Kochane [emoji182]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Coś Wam się chyba źle wyświetla bo to nie ja o tym podnoszeniu za nóżki pisałam :) za to kombinezon mój :)
 
Do góry