reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Oj fajnie ze wizyty ok. Tylko szkoda że dalej Leżenie Martula. Ale co zrobić lepiej już w domu jak w szpitalu. Leż i Odpoczywaj.
A ja się pochwałę, że dziś zakupiłam 13 kg pomidorów i wszystkie obdarlam ze skóry i przetarlam, ugotowalam, a jutro do słoików./butelek i jestem z siebie dumna. Bo ostatnio len się wdal we mnie

f2w3skjol4llo8s8.png
My też z mamą będziemy robić pomidory na zimę tyle że u nas jeszcze raz tyle, ale praca nam się rozłoży :D

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No i moja suchość w gardle okazała się początkiem przeziebienia.Czuje się fatalnie. Teraz tylko czosnek i miód [emoji30]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Syla88 ja wlasnie tak miałam. Przez ciążę i pierwszych 8 msc zaplacilam włosy prawie do pasa, w sumie nie skupialam się na nich a one rosły jak szalone. Niestety po 8 msc z maluchem chwytajacym każdy wolny kosmyk, przez co chodzilam cały czas w kitce, podjęłam decyzję o scieciu się na krótko i w sumie jest ok, tylko nadal nie mogę trafić na fryzjera który zrozumie o co mi chodzi :p

@Dotkass w sumie racja z tymi krótkimi, troche bardziej upierdliwe, ale dla mnie to było jedyne rozwiązanie żeby mieć jakąś fryzurę, bo inaczej zero mobilizacji i juz sama za sobą się źle czułam

@Ogien121212 jesteś moją bohaterką z tymi pomidorami. Mi to sie nie chce obrać i zetrzeć nawet 2 marchewek

Napisane na E6883 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No i moja suchość w gardle okazała się początkiem przeziebienia.Czuje się fatalnie. Teraz tylko czosnek i miód [emoji30]
Zdrowiej szybko! I ssij cukierki. Tylko nie żadne strepsils ani nic takiego, one dodatkowo wysuszają.

Dwa lata temu miałam paskudne przeziębienie i zapalenie gardła, mieszkałam jeszcze w Holandii, więc poszłam do apteki i poprosiłam o coś na gardło. Zawsze brałam Tantum Verde and w H. jest tylko na receptę.
Farmaceuta popatrzył na mnie trochę dziwnie (bo tam wszystko się leczy paracetamolem) i powiedział, żebym dużo piła i kupiła sobie karmelki w sklepie i ssała. Bo on może mi sprzedać lek ale taki bez recepty to i tak niewiele pomoże, to i tak głownie cukier. I wiesz co, podziałało. Dużo wody i ssać cokolwiek, byle Ci ślina cały czas gardło nawilżała. Więc może spróbuj, jest szansa, że i Tobie pomoże.
 
Gratuluję udanych wizyt. Dziewczyny podziwiam was , ja pojechałam do sklepu na 15 minut i prawie zemdlalam . Nie ma mowy żebym coś była w stanie zrobić, mam nadzieję że to minie bo już nie mogę.
 
Uff ale tu dzisiaj naprodukowane :szok:

My wczoraj po wizycie uspokojeni. Wszystko wporzadeczku.
Potwierdzona płeć, jest synek, siusiak jak talala :-) :)
Mały "stał" na głowie, nogi fikaly, więc niektóre parametry ciężko było zmierzyć.
Na pogorszoną morfologie wzbogacić posiłki o jedzonko bogate w żelazo.

Witajcie nowe mamusie :)

U mnie jeszcze tydzień i L4, a w związku z tym że mamy urwanie głowy w pracy to tymbardziej doczekać się nie mogę :)
 
reklama
Do góry