reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Dziewczyny, miałyście badane piersi w ciąży? W pierwszej prowadzacy normalnie kazal zdjac stanik i badal. Ba! Nawet kazal zęby pokazać, czy wyleczone. A teraz chodzę do innej (też prywatnie), zagladam ostatnio do karty, a tam adnotacja przy cyckach- bez zmian, czyli ok. Srednio mi się to podobalo, nie badasz ok, ale po co sciemnianie w karcie ciąży...
 
reklama
Hej [emoji4]
Odzywam się nieśmiało ponieważ mam 22 lata i mam wrażenie, ze jestem wśród wszystkich takim dzieciakiem... ciąże z moim narzeczonym poniekąd planowaliśmy, to wyszło raczej na zasadzie "jak będzie to będzie". Właściwie rok czasu nam zajęło "robienie" dzidziusia :). Myśleliśmy już ze nie możemy mieć dzieci...
Dopiero odebrałam wyniki badań genetycznych i nie potrafię ich zrozumieć, bardzo się zestresowałam bo wszystko mam jakby powyżej średniej, na przykład NT 2,0 gdzie średnia to 1,4 niby (długość dzidziusia to 59mm) ogólnie ryzyko niskie ale jakoś ten opis mnie nie przekonuje... troszkę zaczęłam panikować, chciałam zapytać jak u Was wyglada przeziernosc karkowa?

Nie ukrywam ze to mój pierwszy raz kiedy aż tak się otwieram na forum ale poniekąd szukam wsparcia, mam wrażenie ze znajomi mnie wyśmieją ze będę miała dziecko, gdy dla nich w głowie wielkie kariery. A ja w tym wszystkim czuje się zagubiona bo cieszę się ogromnie i nie mogę się doczekać aż maluszek będzie już z nami i będę mogła go tulić i całować [emoji5]

Nasz termin to 12 luty, swoją droga mam niesamowita rozbieżność co do pierwszego dnia ostatniej miesiączki (22 kwietnia) musiała mi się ładnie owulacja przesunąć [emoji85]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny, ja się dzisiaj źle czuję :( troszkę polataliśmy rano bo castorama, potem ikea, i tak mnie w tej ikei złapało coś i kłuje :( i teraz odpoczywam bo jak tylko wstanę to boli i ciągnie :(
 
Mnie sie tez slabo robi w sklepach.
Ja to około miesiąca temu zemdlałam u rzeźnika, padłam na ladę z szyneczkami :crazy:
obok stały dwie kobietki i mnie złapały, okazało się, że jednak z nich to pielęgniarka, więc miałam dobrą opiekę :) No niestety, trzeba wszędzie uważać na siebie....
 
Może jeszcze mu odpadnie.

Ja już wzdychałam na ciuszki w necie. Już w głowie wybrane 4 komplety. Tylko niech potwierdza mi.

A tak wogole. . . Na jakie rozmiary patrzycie?
Co do rozmiarów to kupilam kilka rzeczy w rozmiarze 56, a teraz jeśli coś mi wpadnie w oko to dokupuje 62. Z rozmiaru 56 dziecko szybko wyrasta, kwestia 2-3 tygodni. Nie sądzę, że urodze wielkoluda, który zacznie od rozmiarów 62[emoji44]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny, ja się dzisiaj źle czuję :( troszkę polataliśmy rano bo castorama, potem ikea, i tak mnie w tej ikei złapało coś i kłuje :( i teraz odpoczywam bo jak tylko wstanę to boli i ciągnie :(
Zwiększ sobie magnez i nospe walnij odrazu dwie tabletki i odpoczywaj. Mnie dzisiaj ten brzuch dokuczal aż miałam stresa. Teraz lepiej ale idealnie nie jest, wezmę trzeci Magnez I kolejne 2 nospy
 
Po całym dniu jest co czytać :tak:

Gosiunia u mnie z ciuszkami podobnie, kupuje 62 i 68. dwa tygodnie używałam 62 i potem już na 68 przeszliśmy.
Choć mieliśmy jeden sweterek niby rozmiar 56 który jakieś pół roku był dobry :) dziecko rosło i sweter tez:laugh2:

Animatter zgadza się, wada nie jest wskazaniem do CC, jedynie stan siatkówki.
Ja mam -6,5 i rodziłam SN jedyne co wcześniej sprawdzałam co z siatkówka

Monisiek wypraszam się na knedle :-D

Martula wiem ze leżenie nie jest fajne, ale dla Maluchów dasz rade :tak:

Paula zdrówka

witam nowe mamusie :)
Sporo się nam ujawniło ostatnio

Dziewczyny chyba Forester nam też zaginęła? Miała któraś jakieś wieści od niej?
 
U nas jak bedzie dziewczynka to dostaniemy ciuszki od rodzinki. Jest u nas dwumiesieczna Asia. Lezaczek I fotelik tez dostaniemy a tego nam brakowalo.
A jesli bedzie chlopczyk to bede kupowac rozmiar 62. Nasz synus urodzil sie i wlasnie tyle mierzyl. Wszystkie ciuszki na 56 odpadly.
No to kawał chłopa.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, miałyście badane piersi w ciąży? W pierwszej prowadzacy normalnie kazal zdjac stanik i badal. Ba! Nawet kazal zęby pokazać, czy wyleczone. A teraz chodzę do innej (też prywatnie), zagladam ostatnio do karty, a tam adnotacja przy cyckach- bez zmian, czyli ok. Srednio mi się to podobalo, nie badasz ok, ale po co sciemnianie w karcie ciąży...
Mnie wlasnie tez nikt nie badal piersi, ale w karcie ciazy nic nie mam napisane. Moze popros o badanie na wizycie?

Hej [emoji4]
Odzywam się nieśmiało ponieważ mam 22 lata i mam wrażenie, ze jestem wśród wszystkich takim dzieciakiem... ciąże z moim narzeczonym poniekąd planowaliśmy, to wyszło raczej na zasadzie "jak będzie to będzie". Właściwie rok czasu nam zajęło "robienie" dzidziusia :). Myśleliśmy już ze nie możemy mieć dzieci...
Dopiero odebrałam wyniki badań genetycznych i nie potrafię ich zrozumieć, bardzo się zestresowałam bo wszystko mam jakby powyżej średniej, na przykład NT 2,0 gdzie średnia to 1,4 niby (długość dzidziusia to 59mm) ogólnie ryzyko niskie ale jakoś ten opis mnie nie przekonuje... troszkę zaczęłam panikować, chciałam zapytać jak u Was wyglada przeziernosc karkowa?

Nie ukrywam ze to mój pierwszy raz kiedy aż tak się otwieram na forum ale poniekąd szukam wsparcia, mam wrażenie ze znajomi mnie wyśmieją ze będę miała dziecko, gdy dla nich w głowie wielkie kariery. A ja w tym wszystkim czuje się zagubiona bo cieszę się ogromnie i nie mogę się doczekać aż maluszek będzie już z nami i będę mogła go tulić i całować [emoji5]

Nasz termin to 12 luty, swoją droga mam niesamowita rozbieżność co do pierwszego dnia ostatniej miesiączki (22 kwietnia) musiała mi się ładnie owulacja przesunąć [emoji85]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

U mnie w obu ciazach NT bylo ok 1,5. Podobno powinno byc ponizej 3.
 
reklama
Co do rozmiarów to kupilam kilka rzeczy w rozmiarze 56, a teraz jeśli coś mi wpadnie w oko to dokupuje 62. Z rozmiaru 56 dziecko szybko wyrasta, kwestia 2-3 tygodni. Nie sądzę, że urodze wielkoluda, który zacznie od rozmiarów 62[emoji44]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

No ja właśnie miałam takiego wielkoluda :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
I do tej pory mu zostało :sorry2:
My obydwoje z mężem wysocy wiec pewnie drugie tez nie będzie najmniejsze ;)
 
Do góry