reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

@Dotkass To już gorzej... Ja akurat teraz ciągle mam ochotę na nabiał, w lodówce zawsze 5 rodzajów sera, jogurt, kefir... Za każdym wyjściem do sklepu uzupełniam zapasy. Tylko mleka pić nie mogę, nie wiem czy mi się tolerancja nie kończy :(
 
reklama
@Dotkass To już gorzej... Ja akurat teraz ciągle mam ochotę na nabiał, w lodówce zawsze 5 rodzajów sera, jogurt, kefir... Za każdym wyjściem do sklepu uzupełniam zapasy. Tylko mleka pić nie mogę, nie wiem czy mi się tolerancja nie kończy :(

Oj serów to i ja mam, ale akurat półtłustego który byłby idealny, takie kostce do leniwych brak [emoji17] mam wiejski, almette, waniliowy ech...


16ud3e3kpztre1wh.png
 
@Dotkass Możesz spróbować odcisnąć wiejski przez ścierkę, on jest akurat mało tłusty i można dodać trochę śmietany. Odcisnąć, zmielić i masz ser. Ja kiedyś na szybko sernik robiłam z serków wiejskich w środku nocy, z powodzeniem :)
 
@Dotkass Możesz spróbować odcisnąć wiejski przez ścierkę, on jest akurat mało tłusty i można dodać trochę śmietany. Odcisnąć, zmielić i masz ser. Ja kiedyś na szybko sernik robiłam z serków wiejskich w środku nocy, z powodzeniem :)

Hmmm to jest myśl...teraz zjadłam co prawda jedno opakowanie, ale kal zgłodnieje spróbuje zrobić. Dzięki


16ud3e3kpztre1wh.png
 
Ja byłam u mamy. Zjadłam zupę z grochem i zacierką. Pyszna... później bigos. Po drodze do domu kupiłam magnuma truskawkowego i jestem pełna.

U mnie ciuszki 56 nie zdały egzaminu bo dziewczyny urodziły sie 62 cm i 60 więc od razu były za małe. Teraz więc stawiam na na pojedyncze 62 i więcej 68.
 
Przed chwila dzwoniłam do fryzjerki sie umówić na farbowanie, a że mam dwa kolory to mowię ze chyba tylko odrosty a na dole mam rozjaśniane i pytam sie czy jak jestem w ciazy to czy moge rozjaśniać? A Pani fryzjerka do mnie "a nie wiem ale ja rozjasniam a tez jestem" :D
Ja tu sie zastanawiam czy nie zaszkodzę wdychaniem farby a fryzjerki w ciazy przecież tez pracują :oops:
 
reklama
Do góry