reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Dziękuję dziewczyny. To ten 1 mój raz. Nie chcę robić dużych zakupów. Ocenie potem co i jak ale na początek wypada coś mieć :)

Potwierdzenia spodziewam się na polowce czyli październik.
 
reklama
U nas jak bedzie dziewczynka to dostaniemy ciuszki od rodzinki. Jest u nas dwumiesieczna Asia. Lezaczek I fotelik tez dostaniemy a tego nam brakowalo.
A jesli bedzie chlopczyk to bede kupowac rozmiar 62. Nasz synus urodzil sie i wlasnie tyle mierzyl. Wszystkie ciuszki na 56 odpadly.
 
A ja z takich ciekawostek zatrudniłam się w urzędzie po czym zaraz po rozpoczęciu pracy dowiedziałam się że jestem w ciąży. I mam tak jakby okres próbny do 31 października który kończy się egzaminem i dopiero wtedy umowa na czas nieokreślony. Dobrze by było jakby udało mi się w pracy dorwać do tego 31 października a to jeszcze ponad 2 miesiące :(
To jeszcze sporo czasu ale wiedzą w pracy o ciąży?
 
@Martula85 znalazłam ulotkę po biotebalu i nie można stosować w ciąży ponieważ ilość biotyny jest dużo większa. Chciałam Wam podesłać tę ulotkę, ale nic nie mogę napisać z telefonu... nie wiem co jest grane. Czy któraś z Was jeszcze tak ma? Używam apki
U mnie wszystko działa na tel ale chciałam wczoraj wstawić zdjęcie i się nie udało za duże
 
Kiedyś tak było, że duża wada wzroku była wskazaniem do CC, teraz jeśli z siatkówką wszystko OK to nawet i przy 15 dioptriach nie jest. Sama jestem ślepa jak kret (-8, 2 cylindry i zaćma), ale wg okulisty siatkówka bez zarzutu więc mogę rodzić SN.
[emoji15][emoji15][emoji15]

To zapraszam. Mam 2 kg.:-)
To i ja się podpinam [emoji12]

Co do ubranek to my mamy kilka sztuk, różne rozmiary ;)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja czekam co dostaniemy, wtedy będę się zastanawiać czy wogole coś kupować. Z Amelia szalałam i połowa była nie noszona bo szybko wyrosła. Na szczęście zostało dla Emmy. Teraz ze względu na to ze plany były odległe pozbyłam się wszystkiego...będę kompletować na nowo [emoji6]




16ud3e3kpztre1wh.png
 
Narazie bez zmian, czuję ciężar tam na dole, nie wiem może twardnieje trochę mi macica. Czekam, leżę i mam nadzieję że przejdzie, jak nie to zadzwonię do gina.
Poza tym zauważyłam właśnie ze mi wylazla kreska na brzuchu I to po sam biust [emoji33] jakoś wcześnie chyba..
Ja mam juz od kilku dobrych tygodni. W pierwszej ciąży też szybko miałam. Taka naszą uroda:)
 
Witam się w ten piękny, słoneczny dzień:)!

Mama_Zuzanki mamy podobne rozterki. Moja córa codziennie od dwóch tygodni dopytuje czy siostrzyczka jest w brzuszku. Ostatnio dopatrzyła śnieg przez okno bo wie, ze mała ma się zimą urodzić;) Aż się boje co będzie jak coś pójdzie nie tak, albo z siostry zrobi się brat.

Chciałabym Wam polecić dwa blogi, może się przydadzą:
Recenzje wózków: Link do: Wózki dziecięce - wszystko na blogu Domowa.TV

Analiza kosmetyków dla mamy i dziecka:
Link do: Analizy dla dzieci | Sroka o....
 
A ja zostałam sama, mam ciszę i spokoj...R zgarnął dziewczynki i pojechał po nowe meble do pokoju Emci...po Emci mebelki będą dla Maluszka , No tylko łóżeczko musimy kupić [emoji6]

Zjadłam kawałek czekolady i teraz mi niedobrze blehhh

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry