reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Najprościej i dla nas najspokojniej byłby wyjazd po prostu na urlopie, a nie na zwolnieniu.
Myślę, że te 5 dni urlopu nikt nie zbiednieje, a ile człowiek spokojniejszy na wyjeździe

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom

To też brałam pod uwagę tylko robisz problem pracodawcy bo jeśli przebywasz ciągłość to on znowu wchodzi w okres 33 dni kiedy wypłaca z własnej kieszeni. Ja akurat nie chce robić sobie takiego młynu w pracy bo mam bardzo pomocna szefowa ale jest to faktycznie najlepsze rozwiązanie.
 
reklama
W święta nie kontroluja :) adres możesz zmienić ale na cały okres l4(podajesz gdzie przebywasz). Słyszałam że można do zusu zgłosić miejsce jeśli zmieniasz nawet na kilka dni ale u mnie w zus tego nie potwierdzili jak zapytałam czy mogę jechać na tydzień do mamy to usłyszałam że jak przyjdzie kontrola to będę się tłumaczyła bo adres w którym przebywam musi być na cały okres zwolnienia

To. Poród. Formalności po. Huh. Nie pisząc o Nowym Człowieku w domu - no, skomplikowane. Głowa puchnie.
 
W święta nie kontroluja :) adres możesz zmienić ale na cały okres l4(podajesz gdzie przebywasz). Słyszałam że można do zusu zgłosić miejsce jeśli zmieniasz nawet na kilka dni ale u mnie w zus tego nie potwierdzili jak zapytałam czy mogę jechać na tydzień do mamy to usłyszałam że jak przyjdzie kontrola to będę się tłumaczyła bo adres w którym przebywam musi być na cały okres zwolnienia

To. Poród. Formalności po. Huh. Nie pisząc o Nowym Człowieku w domu - no, skomplikowane. Głowa puchnie.
 
Witajcie mamusie :) pisałam na samym początku , potem na dlluuggo zamilkłam
Ja i dzidziuś mamy się dobrze Termin przesunął się z. 14 na 05/02 Strasznie mnie to dziwi bo byłam pewna ze w ciąże zaszłam 13dc a z usg wychodzi ze do zapłodnienia musiało dojść zaraz po miesiączce [emoji848]
W niedziele jedziemy do Pl ( mieszkamy w UK) Strasznie się cieszę Znów zobaczę maluszka i mam nadzieje na poznanie płci Chociaż jestem prawie pewna ze to chłopiec
Nikt jeszcze nie wie o ciąży Dopiero wszystkim powiemy po Usg jeśli wszystko będzie ok
Nie chce żeby się martwili ze znów coś bedzie nie tak - wystarczy ze ja i mąż się stresujemy
Pozdrawiam wszystkich bardzo i obiecuje być już na bierząco


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
@monisiek, zaraz i ja się rozpłacze. Ja dzisiaj nie mogłam pod praca z samochodu wyjść, bo mi się oczy spocily, bo leciała jakaś debilna piosenka :D

A co do tego tycia to ja z tych rozmiar 34-36. Mam nadzieję, że mnie nie znienawidzicie. Mogę jeść co chce i nie tyję. Choć oczywiście staram się odżywiać zdrowo. I w dodatku nie jestem chuda szczapa tylko mam i tyłek i biust więc swoją figurę uwielbiam :) ale nigdy nikogo nie oceniam, bo wiem że to jak wyglądam to głównie kwestia genów, a niektórzy (mój mąż) muszą dużo pracować aby mieć szczupłą sylwetkę :) a i jak przytyję kilka kg to nie lamentuje tylko na spokojnie analizuje czy sobie nie pofolgowalam trochę z jedzeniem ;) no i mi akurat podobają się po prostu kobiece kobiety, czyli takie o kobiecych kształtach, niezależnie od wagi.

@AlexF bardzo mądrze piszesz o różnym podejściu szpitali do CC. I pomogłaś mi dziewczyno bardzo w podjeciu decyzji, bo już znowu zaczęłam myśleć o porodzie w najbliższym szpitalu gdzie jest nacisk na sn. Ale w sumie ja siebie znam i wiem, że zbyt dużo by mnie kosztowały ew komplikacje, również stresu. A powiedzcie mi dziewczyny czy jak zmieniacie lekarza, ze względu na to że chcecie rodzić w innym szpitalu to mu o tym mówicie?? Bo ja lubię moja gin i chcę do niej później chodzić i nie wiem jak się zachować. Strasznie mi głupio, tym bardziej, że nie chce krytykować szpitala w którym pracuje :(

@ Paraplu, doskonale cię rozumiem! Ja też chciałabym spróbować sn, choć wiem że z moją budowa mam marne szanse. Ale muszę mieć przy tym pewność, że decyzja o CC przy jakichkolwiek komplikacjach będzie szybka i bez wydziwiania.
 
reklama
@Shemshi a czemu mamy Cię znienawidzić? Super, ze możesz jeść co chcesz i wyglądasz dobrze [emoji16] tez tak kiedyś miałam, jak byłam piękna i młoda [emoji12]...nam chodziło o te, które aby usłyszeć "przecież zajebiscie wyglądasz", by podnieść swoje ego chodzą i przy wadze 45 kg i jęczą ze tal strasznie przytyły, bo aż 2 kg i przybyło tu z boczku (chyba w mózgu ubyło) [emoji12]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry