reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Ale mam schizy. Wydawało mi się przed chwilą że czuję ruchy, takie kłucie, bąbelki od środka... już męża wolałam...

Po chwili to samo poczułam przy kostce [emoji23]

Hahaha...


16ud3e3kpztre1wh.png
 
reklama
Witam się dziewczyny.
Pierwsza miałam cc bez planu po prostu w 36 tc o godz. 13 trafiłam z mega wysokim ciśnieniem do szpitala innego niż miałam rodzic. Leżałam pod ktg i tętno malucha zaczęło slabnac, to straszne kiedy szukają i nie mogą znaleźć i o 22 szybko w biegu cc. Cewnik przrd sala operacyjna, wywiad do znieczulenia juz przy stole operacyjnym i szybko w kręgosłup. Nie wiem ale chyba max 10 min trwało tylko to wszystko. Potem szybkie cięcie. Synio był malutki . Tylko na chwilę go pokazali i zabrali na badania i do inkubatora. Samo cc powiem szczerze gdyby było wszystko ok pewnie byłoby inaczej a tak płaczu nie było. Miny lekarzy od razu widać ze coś jest nie tak. I co dxiwne czułam jakiś dziwny ból jak skórę chyba odciągali. Ale teraz już SN rodzic nie chcę. Mogą siostra juz 2 razy rodziła i jakoś jej opis nie przypadł mi do gustu. Ze swoim lekarzem jeszcze nie poruszalismy tej kwestii ale on specjalizuje się w operacjach wiec chyba będzie po mojemu. Po za tym termin nam na 10- 12 luty, a w moim domu wszyscy jesteśmy z końca stycznia i byłoby miło jak by tak zostało.

f2w3skjol4llo8s8.png
 
Dziewczyny myśle, ze przydałoby się wybrać administratora i zastępcę naszej grupy, która będzie pilnowała porządku, zakładania wątków ect. Wydaje mi się, ze są potworzone wątki, które można by zebrać w jeden...np zakupy połączyć z wózek i łóżeczko oraz kosmetyki...przecież to to samo...No i trzeba powoli myśleć o założeniu WZ

Co do listy lutowek, nie chce narzucać, ale wydaje mi się, ze szybciej i wygodniej będzie utworzyć jednak listę w treści wiadomości (miałam tak na majowkach 2008 i kwoetniowkach 2013 i zdawało to egzamin) była jedna os która edytowała, wpisywaliśmy nick, datę porodu z OM i z USG, płeć i miejsce zam

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry