reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
@kryszynka28 lo matko w Holandii to bym dzieci zza krat widziala jakbym probowala dac lapowke [emoji85]
Czytalam o cesarce na zyczenie w Holandii i nie ma czegos takiego nawet za koperte.

@martula1985 tez bym nie myslala o porodzie jakbym nie musiala rozwazac wyjazdu do innego kraju :p to kapke u mnie komplikuje sytuacje.
Po prostu najprostsze rozwiazanie u mnie to to zeby dziecko "A" bylo ustawione poprzecznie i wtedy nici z SN i robia cesarke bez problemu.
Chociaz jak juz wspomnialam nie jestem przekonana do cesarki, srednio usmiecha mi sie miec pochlasany brzuch i miesnie ale dzieci sa wazniejsze i szukam najbezpieczniejszej opcji dla nich.

Matko tez macie takie poryte sny? Mi sie non stop idiotyzmy snia i rano mam wrazenie, ze nic nie spalam :( normalnie nie pamietam snow i wstaje wyspana a w ciazy pamietam i to kilka roznych snow z jednej nocy :( i zamiast czus sie wypoczeta to czuje sie jakbym pole przeorala. Zeby to jeszcze byly fajne sny to bym nie narzekla.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Oj sny.... Mam. Dziś rano Przez 15 minut nie mogłam słowa powiedzieć w takim szoku byłam, aż mąż martwił się co ze mną. A moja wyobraźnia potrafi wytworzyć cuda....
 
Dziewczyny a orientujecie sie moze jaki jest koszt cc w prywatnej klinice? Pytanie drugie czy jesli uda sie umowic z lekarzem na cc i da skierowanie czy w szpitalu tego potem nie kwestionuja? Z jakiego powodu bedzie cc I tak dalej. Jak by to wygladalo jestem ciekawa. Ja mialam przez ulozenie miednicowe i ciagle musialam sie tlumaczyc dlaczego. Teraz tez bede chciala cc. Mam niski prog bolu i nie wyobrazam sobie sn. Tylko jak to ugryzc.
 
Dziewczyny a orientujecie sie moze jaki jest koszt cc w prywatnej klinice? Pytanie drugie czy jesli uda sie umowic z lekarzem na cc i da skierowanie czy w szpitalu tego potem nie kwestionuja? Z jakiego powodu bedzie cc I tak dalej. Jak by to wygladalo jestem ciekawa. Ja mialam przez ulozenie miednicowe i ciagle musialam sie tlumaczyc dlaczego. Teraz tez bede chciala cc. Mam niski prog bolu i nie wyobrazam sobie sn. Tylko jak to ugryzc.

Kochana jak miałaś już pierwsza CC nie maja prawa Ci odmówić drugiej. To Ty podejmujesz decyzje. Zapytają Cię czy chcesz próbować SN jeśli powiesz twardo, ze nie ponieważ uważasz, ze to będzie lepsze dla Ciebie i dla zespołu przyjmującego poród, bo na spokojnie przygotują wszystko do operacji to urodzisz CC i żadnymi siłami nie mogą Cię zmusić. Ja tak rodziłam Emme, przyjechałam z bólami porodowymi i powiedziałam ze chce CC- koniec kropka


16ud3e3kpztre1wh.png
 
Mnie na szczęście nie usypiali...udali się wbić, mimo cholernych skurczy jakoś dali radę...pamietam, ze mimo zasłonki obserwowałam wszystko w lampie i widziałam jak wyciągają Amelkę [emoji12]


16ud3e3kpztre1wh.png
No wszystko zalezy od sytuacji. Jak jest czas to robia jak u Ciebie, w kregoslup ale niestety, zdarzaja sie mega pilne przypadki i wtedy kazda sekunda sie liczy. Oby takich sytuacji bylo jak najnajmniej bo to ogromny stres.

Dziewczyny a orientujecie sie moze jaki jest koszt cc w prywatnej klinice? Pytanie drugie czy jesli uda sie umowic z lekarzem na cc i da skierowanie czy w szpitalu tego potem nie kwestionuja? Z jakiego powodu bedzie cc I tak dalej. Jak by to wygladalo jestem ciekawa. Ja mialam przez ulozenie miednicowe i ciagle musialam sie tlumaczyc dlaczego. Teraz tez bede chciala cc. Mam niski prog bolu i nie wyobrazam sobie sn. Tylko jak to ugryzc.
Lali musisz popytac i poczytac opinie o poszczegolnych szpitalach jakie masz w okolicy. I wybrac takie gdzie nigdy nie kwestionuja skierowania bo takie przypadki sie zdarzaja co jest dla mnie chore.



<< Dwa serca pod sercem [emoji173]️[emoji173]️ >>
 
reklama
Do góry