reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Epidural to ZZO.
ZZO to polska nazwa na zabieg przy ktorym uzywa sie epiduralu do znieczulenia.


<< Dwa serca pod sercem [emoji173]️[emoji173]️ >>

Podczas CC także podaje się znieczulenie zewnatrzoponowe, nie zawsze bo także podpajęczynowkowe, jednakże to anestezjolog podejmuje decyzje


16ud3e3kpztre1wh.png
 
Podczas CC także podaje się znieczulenie zewnatrzoponowe, nie zawsze bo także podpajęczynowkowe, jednakże to anestezjolog podejmuje decyzje


16ud3e3kpztre1wh.png

Tru. Narkoza jest malo kiedy stosowana.
A przy planowanych cesarkach to juz wielka rzadkosc aby byla narkoza.


<< Dwa serca pod sercem [emoji173]️[emoji173]️ >>
 
To od pasa w dół wiesz co się dzieje. To tak bym wolała. Chcę odrazu Malucha do siebie i być "trzeźwa" :)

Tak jest fajnie ale rodzac SN trzeba sie tez liczyc z cesarka w pelnej narkozie. Jesli dojdzie do zagrozenia zycia Twojego i/lub dziecka to nie ma czasu na bawienie sie w precyzyjne wkluwanie w kregoslup. Usypiaja wtedy do cesarki.


<< Dwa serca pod sercem [emoji173]️[emoji173]️ >>
 
reklama
Tak jest fajnie ale rodzac SN trzeba sie tez liczyc z cesarka w pelnej narkozie. Jesli dojdzie do zagrozenia zycia Twojego i/lub dziecka to nie ma czasu na bawienie sie w precyzyjne wkluwanie w kregoslup. Usypiaja wtedy do cesarki.


<< Dwa serca pod sercem [emoji173]️[emoji173]️ >>

Mnie na szczęście nie usypiali...udali się wbić, mimo cholernych skurczy jakoś dali radę...pamietam, ze mimo zasłonki obserwowałam wszystko w lampie i widziałam jak wyciągają Amelkę [emoji12]


16ud3e3kpztre1wh.png
 
Do góry