reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

@Dotkass i jak się czujesz?

a mnie dziś znowu migrena dopadła :/ tak od 6 tygodni mam średnio co kilka dni ból głowy, ostatnio w niedzielę i dziś wieczorem znowu :/ ale daje rade bez tabletki

Boli mnie, ale już przynajmniej brzuch nie twardnieje...tak się zastanawiam, czy ten ból nie jest mocniejszy ze względu na tylozgiecie macicy No i bliznę po dwóch CC- leżę w domu i staram się wstawać tylko do toalety


16ud3e3kpztre1wh.png
 
reklama
@Dotkass to dobrze, że już trochę lepiej. Być może jest tak jak mówisz.
Na innym forum znalazłam taką wypowiedź: "(...) Ja też mam tyłozgięcie macicy, byłam u 2 lekarzy i żaden nie powiedział mi, że mam spać na brzuchu. Usłyszałam natomiast, że macica powiększając się wyprostuje i nie ma to wpływu ani na mnie, ani na dziecko, za to może "ciągnąć" i pobolewać podczas prostowania."
Także jak widzisz, macica rośnie i się prostuje, więc może przy tym pobolewać.
 
Ja to wiem, ale albo nie pamietam...albo w poprzednich ciążach aż tak nie bolało, ale fakt, ze każdy z gin mówi ze mam dziwna macice (po tych dwóch porodach się zmieniła )


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ojjj bol glowy to jednak u mnie tez coraz czesciej sie pojawia choc juz od miesiecy a moze nawet juz ze dwa lata nie pamietam czym byly. A do tego dochodzi to ucho a dzis jeszcze katar. A my z mezem na wyjezdzie... Na szczescie jutro wizyta. Moze sie dowiemy czy to Ignas czy Michasia ale to sie jeszcze okaze. Moze zbow wypnie sie dupcia i tyle sie dowiemy haha.
Dotkas a zbadali Cie? Mowili cokolwiek czemu lezec?
 
Ojjj bol glowy to jednak u mnie tez coraz czesciej sie pojawia choc juz od miesiecy a moze nawet juz ze dwa lata nie pamietam czym byly. A do tego dochodzi to ucho a dzis jeszcze katar. A my z mezem na wyjezdzie... Na szczescie jutro wizyta. Moze sie dowiemy czy to Ignas czy Michasia ale to sie jeszcze okaze. Moze zbow wypnie sie dupcia i tyle sie dowiemy haha.
Dotkas a zbadali Cie? Mowili cokolwiek czemu lezec?

Tak zbadali mnie. Lezec, aż przestanie bolec i się spinać, nie przemęczać się jednym słowem. Wszystko jest Ok, ale ma włączyć tryb oszczędzający. Czyli większość spada na barki męża dopkoki nie poczuje się lepiej [emoji30]

Witam Was z rana.
Jestem od rana przerazona na papierze rano mialam brazowy sluz poki co jednorazowo.
Wizyte mam dzis o 12 w Klinice trzymajcie kciuki za maluszki zeby tylko bylo wporzadku
Będzie dobrze, jak brązowy i jednorazowy to na pewno nic złego się nie dzieje. Dobrze, ze dziś masz wizytę. Sprawdza to się uspokoisz [emoji182]




16ud3e3kpztre1wh.png
 
A ja się witam z łóżka, jeszcze nie wstałam, ale się wyspalam [emoji16]

Miłego dnia Kochane moje [emoji182]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Pyzunia pewnie to nic groźnego maluchy się pobily[emoji6]. Dziś się dowiesz.
Dotkass leż i Odpoczywaj. Nawet jak się lepiej poczujesz nie rzucaj się w wir pracy . Zwolnij.

Ja tez się dziś wyspałam i wczoraj w dzień drzemałam. Chyba odsypiam zmęczenie z gór. Dziś wizytę ale mam nadzieje ze wszystko ok.

f2w3skjol4llo8s8.png
 
reklama
Pyzunia pewnie to nic groźnego maluchy się pobily[emoji6]. Dziś się dowiesz.
Dotkass leż i Odpoczywaj. Nawet jak się lepiej poczujesz nie rzucaj się w wir pracy . Zwolnij.

Ja tez się dziś wyspałam i wczoraj w dzień drzemałam. Chyba odsypiam zmęczenie z gór. Dziś wizytę ale mam nadzieje ze wszystko ok.

f2w3skjol4llo8s8.png

Na pewno wszystko Ok. Czemu miałoby być inaczej [emoji6]


16ud3e3kpztre1wh.png
 
Do góry