reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
@pyzunia86 najwazniejsze ze zaraz Ci zbada i podejmie odpowiednie kroki. Bedzie dobrze Niunia.

Eehhh mozecie mnie zwyzywac ale szczerze sie musze przyznac, ze od dwoch dni trawie wiadomosc o plci.
Ciesze sie ogromnie, ze maluchy zdrowe i oby tak zostalo ale nie ukrywam, ciezko znioslam ta wiadomosc, zwlaszcza wczoraj bo juz emocje po wizycie opadly.
Dzisiaj jest juz lepiej :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@mavika mogłaś się przemęczyć, dr Dotkass ma wskazanie- lezec, pachnieć, odpoczywac [emoji6]

@Monisiek88 odpoczywajcie

@pyzunia86 będzie dobrze Kochana- mysi być, jesteś już u lekarza, w razie potrzeby da leki, położy na obserwacje- staraj się nie denerwować (tak wiem, łatwo mówić- sama schizowalam)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
No wlasnie nie umiem, okna muszę umyć szyby chociaż bo skończyli 2,5 miesięczny remont parkingu mi pod oknem. Jak leżę to normalnie słyszę jak tłuszcz rośnie [emoji14]
 
No wlasnie nie umiem, okna muszę umyć szyby chociaż bo skończyli 2,5 miesięczny remont parkingu mi pod oknem. Jak leżę to normalnie słyszę jak tłuszcz rośnie [emoji14]

Ja tez wariuje, ale co zrobić...mus to mus. Jeden dzień odpoczniesz i się poprawi [emoji6]


16ud3e3kpztre1wh.png
 
@pyzunia86 najwazniejsze ze zaraz Ci zbada i podejmie odpowiednie kroki. Bedzie dobrze Niunia.

Eehhh mozecie mnie zwyzywac ale szczerze sie musze przyznac, ze od dwoch dni trawie wiadomosc o plci.
Ciesze sie ogromnie, ze maluchy zdrowe i oby tak zostalo ale nie ukrywam, ciezko znioslam ta wiadomosc, zwlaszcza wczoraj bo juz emocje po wizycie opadly.
Dzisiaj jest juz lepiej :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Będziesz jedyna kobietą dla trzech facetów. Spróbuj tak do tego podejść.
Też marzę o córci, ale wiem, że stracę wpływy [emoji1]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Będziesz jedyna kobietą dla trzech facetów. Spróbuj tak do tego podejść.
Też marzę o córci, ale wiem, że stracę wpływy [emoji1]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Bossszeee modle sie tylko by mieli charaktery po Kubie bo ja mam okropny :/

Tyyyyle zdjec dostalam :)
1502881753-aaaaaa.jpeg


To jest mega creepy [emoji23]
1502881771-aaaaaa.jpeg


A tutaj widac siusiaka u "B" :)
1502881788-aaaaaa.jpeg


A tutaj jest "A" ale siusiaka nie widac ale widzielismy na USG :)
1502881844-aaaaaa.jpeg



<< Dwa serca pod sercem [emoji173]️[emoji173]️ >>
 
Bossszeee modle sie tylko by mieli charaktery po Kubie bo ja mam okropny :/

Tyyyyle zdjec dostalam :)
1502881753-aaaaaa.jpeg


To jest mega creepy [emoji23]
1502881771-aaaaaa.jpeg


A tutaj widac siusiaka u "B" :)
1502881788-aaaaaa.jpeg


A tutaj jest "A" ale siusiaka nie widac ale widzielismy na USG :)
1502881844-aaaaaa.jpeg



<< Dwa serca pod sercem [emoji173]️[emoji173]️ >>

Tutaj raczej nie ma mowy o pomyłce. Siusiaki jak jasny gwint [emoji1]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry