reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Dziewczyny jakoś ostatnio nie miałam kiedy tu zajrzeć, kumulacja wizyt lekarskich całej rodziny, a wy tu prawie 200 stron zdążyliście naprodukować, nie dam rady Was nadrobić.

Mam nadzieję że u was i waszych maluszków wszystko w najlepszym porządku :)

Moje plemienia w końcu się skończyły jak przerzuciłam się na luteinę dopochwową, nie wiem czy ta doustną się gorzej wchłaniała czy to czysty przypadek ale grunt że jest cisza



Pozdrawiam
 
Dziewczyny jakoś ostatnio nie miałam kiedy tu zajrzeć, kumulacja wizyt lekarskich całej rodziny, a wy tu prawie 200 stron zdążyliście naprodukować, nie dam rady Was nadrobić.

Mam nadzieję że u was i waszych maluszków wszystko w najlepszym porządku :)

Moje plemienia w końcu się skończyły jak przerzuciłam się na luteinę dopochwową, nie wiem czy ta doustną się gorzej wchłaniała czy to czysty przypadek ale grunt że jest cisza



Pozdrawiam

Trzeba czytać na bieżąco żeby się nie pogubić :D może rzeczywiście lepiej się wchłania, ale przypadek też jest możliwy tym bardziej, że już łożysko przejmuje powoli główna produkcję progesteronu. Ważne, że minęło i oby nie wróciło ;)
 
Witam się I ja po wizycie. Teraz usg wyszło ok dzidzia 66.6mm sporo jednak nie to co tydz temu. Przeziernisc ok coś gin musiał poruszać mi brzuchem i trochę to trwało zanim pozycję zmienił. I jakoś ma mało miejsca na koziołki bo tylko przewraca się wkolo.

Pytanko do kiedy macie łykać duphaston bo ja jeszcze do przyszłego czwartku mam i mam kończyć

f2w3skjol4llo8s8.png
 
Witam się I ja po wizycie. Teraz usg wyszło ok dzidzia 66.6mm sporo jednak nie to co tydz temu. Przeziernisc ok coś gin musiał poruszać mi brzuchem i trochę to trwało zanim pozycję zmienił. I jakoś ma mało miejsca na koziołki bo tylko przewraca się wkolo.

Pytanko do kiedy macie łykać duphaston bo ja jeszcze do przyszłego czwartku mam i mam kończyć

f2w3skjol4llo8s8.png
Ja mam brać do wtorku, a będzie to dokładnie 12t6d.
 
Dziewczyny jakoś ostatnio nie miałam kiedy tu zajrzeć, kumulacja wizyt lekarskich całej rodziny, a wy tu prawie 200 stron zdążyliście naprodukować, nie dam rady Was nadrobić.

Mam nadzieję że u was i waszych maluszków wszystko w najlepszym porządku :)

Moje plemienia w końcu się skończyły jak przerzuciłam się na luteinę dopochwową, nie wiem czy ta doustną się gorzej wchłaniała czy to czysty przypadek ale grunt że jest cisza



Pozdrawiam
Dobrze, że plamienia przeszły. Ja po luteinie dopochwowej nabawiłam się infekcji i mój gin mówił, że tak właśnie bywa... Narazie walczę z dziadostwem :( musisz być na mi na bieżąco bi my czasami mamy taką produkcję, że nie jeden szef by sobie życzył z taką szybkością działać :biggrin2:
 
reklama
Witam się I ja po wizycie. Teraz usg wyszło ok dzidzia 66.6mm sporo jednak nie to co tydz temu. Przeziernisc ok coś gin musiał poruszać mi brzuchem i trochę to trwało zanim pozycję zmienił. I jakoś ma mało miejsca na koziołki bo tylko przewraca się wkolo.

Pytanko do kiedy macie łykać duphaston bo ja jeszcze do przyszłego czwartku mam i mam kończyć

f2w3skjol4llo8s8.png
Cieszę się, że jest ok i dzidzia ładnie rośnie! To najważniejsze!! Trzymałam mocno kciuki za Was:)
 
Do góry